12 DEV ADAM YENİ YAPILAN SALONU GEZDİ

12 DEV ADAM YENİ YAPILAN SALONU GEZDİ

“İlerleyen zamanlarda burada güzel karşılaşmalar gerçekleştireceğiz”

22 Mart 2014 Cumartesi günü Bilecik Belediyespor Basketbol takımı yöneticiler ile birlikte Karasu Spor Kompleksinde yapımı tamamlanan yeni Kapalı Spor Salonu'nu gezdiler.

Sporcuların ve teknik heyetin hayranlık içinde gezdikleri Kapalı Spor Salonunun 1 ay sonra faaliyete geçeceği belirtildi. Takım Koçu Yeşer Karabulut ve Menajer Dilaver Tetik gözetiminde salonu gezen oyuncular toplam 2 bin 500 seyirci kapasiteli olan Spor Salonunun büyük salon olmak üzere, antrenman alanları, hakem ve sporcu soyunma odaları, dinlenme alanları, squash alanı, güreş ve diğer sportif faaliyetlerin yapılacağı alanları gezerek, bilgi aldılar.

Karabulut, yaptığı açıklamada Trakya Meriç Üniversitesi ekibini Bilecik'te ağırlayacaklarını belirterek, salon hakkında görüşlerini aktardı. ''Karşılaşma öncesi Bilecik Belediyesi tarafından yaptırılan Spor Salonumuzu arkadaşlarımızla birlikte gezmek için buradayız. Ne zamandır inşaatı devam eden ve Bilecik'e kazandırılan bu spor salonunda maç oynamanın şimdiden heyecanını yaşıyoruz ve bunu gözümüzde canlandırıyoruz. İlerleyen zamanlarda burada güzel karşılaşmalar gerçekleştireceğiz. Değerli basın mensupları ile burayı gezdik ve bu salon bizlere ve arkadaşlarımıza moral verdi. Bu güzel eserin Bilecik'e kazandırılması noktasında Belediye Başkanımız Selim Yağcı'nın gerçekten çok emeği var. Burası Hızlı Tren ve Otogara çok yakın bir mesafede ve burada ulusal karşılaşmalar rahatlıkla yapılabilecek. Ben emeği geçen başta Belediye Başkanımız Selim Yağcı olmak üzere işçisinden tüm personeline teşekkür ediyorum" dedi.

Altyapıdan kısa bir süre önce A takıma yükselen 1998 doğumlu Sağlık Meslek Lisesi Öğrencisi Tolgahan Öncel yaptığı kısa konuşmasında “Böyle şeylerin Bilecik’te olması daha güzel. Ben de bir Bilecik’li olarak böyle bir salona sahip olmaktan gurur duyuyorum. Buradan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra görüşlerini bildiren takım kaptanı Ökkeş Yıldız ise salonun gerçekten güzel ve herşeyiyle donanımlı olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.Kapalı Spor Salonunun gezdikten sonra Basketbol takımı daha sonra basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. CANER ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam