Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
14 MART TIP BAYRAMINA SELİM YAĞCI DAMGASINI VURDU
Sosyal Medyada Paylaş
15 Mart 2014
admin

14 MART TIP BAYRAMINA SELİM YAĞCI DAMGASINI VURDU

“Fikrimin İnce Gülü”

Bilecik Belediyesinin kültür, sanat etkinlikleri ile 14 Mart Tıp Bayramı kutlama programı dolayısıyla, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde konser düzenlendi. Mithat Körler’den önce sahne alan vokalist Eda şarkılarıyla izleyenleri coşturdu. Vokalist Eda’dan sonra sahne alan Sanatçı Mithat Körler sevilen şarkılarını seslendirdi. Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, “Fikrimin ince gülü” şarkısına eşlik ederek bu şarkıyı eşi Fatma Yağcı’ya armağan etti.

Konserde konuşan Bilecik Tabipler Odası Başkanı Dr. Ethem Dağlı fedakarca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan meslektaşlarını, bir gün de olsa yoğun çalışma temposundan uzaklaştırmak istediklerini belirtti.14 Mart etkinliklerine fırsat buldukça devam etmeye çalıştıklarını söyleyen Dağlı bu etkinliklerde maddi manevi desteklerinden ötürü Selim Yağcı’ya ve etkinlikte kendilerini yalnız bırakmayan Sanatçı Mithat Körler’e teşekkürlerini iletti.

 Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ise, “Sağlık son derece önemli. Allah hiçbirimizi sağlık personeline muhtaç etmesin ama sağlık personelimizi, sağlıkçılarımızı, doktorlarımızı başımızdan da eksik etmesin. Bu akşamı bizlerle paylaşan gerçekten hepinizin dostu, arkadaşı, bölgemizin insanı, sanatçısı Mithat Körler’e huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum” dedi ve Sağlıklı, sıhhatli, birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe nice yıllara ulaşmak” temennisinde bulundu.

Sağlık çalışanları ile vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Dağlı tarafından programa katkılarından dolayı Yağcı ile Körler'e birer plaket verildi. Programa Gölpazarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Gazetemiz sahibi Mehmet Ergün, Giyim ve Mensucat Odası Başkanı Haşim Balcı, ASKF Başkanı Nusret Tosun ve vatandaşlar katıldılar. CANER ALKAN – ERHAN TOKA

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım