15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK ANITI YERİNE KONULDU

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK ANITI YERİNE KONULDU

Bilecik Belediyesi tarafından vatan uğruna canlarını feda eden Aziz şehitlerimiz için hazırlanan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Anıtı, yerine konuldu.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, aynı zamanda etrafındaki park alanı ile hazırlanan anıt çalışmasını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.
Bilecik Belediyesi eliyle gerçekleştirilen ve anıt ile birlikte 15 Temmuz’da gerçekleştirilen hain saldırıda şehit olan isimlerin de yer aldığı çalışmanın önemine değinen Belediye Başkanı Selim Yağcı, sosyal medya hesabında şu ifadelere yer verdi:
”15 Temmuz günü açılışı gerçekleştireceğimiz 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Anıtı’mızda incelemelerde bulunduk. 15 Temmuz 2016’da yaşanan alçak, hain darbe girişimini unutmamak, unutturmamak, FETÖ’cü hainlerin bu ülkeye yaşattığı o karanlık geceyi tarihe not düşmek amacıyla yaptırdığımız anıtımızda 15 Temmuz akşamı 20.00’da açılışını gerçekleştireceğiz. Kahraman şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anacağımız, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Anıtı açılışımıza tüm halkımız davetlidir.” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam