250 YATAKLI BİLECİK DEVLET HASTANESİ İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR

250 YATAKLI BİLECİK DEVLET HASTANESİ İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR

Bilecik’e kazandırılan 250 yatak kapasiteli ve tam teçhizatlı Bilecik Devlet Hastanesi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi yanında bulunan yeni hastane için 69.822 m2’lik alan kamulaştırılmış ve 57.501 m2 kapalı alanda hizmet vermesi verecel

2017 Nisan ayında yapımına başlanan hastane inşaatında incelemelerde bulunan yeni İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin göreve gelir gelmez hastanenin durumuyla yakından ilgilenmeye başladı.

87 Adet poliklinik, 10 Suit, 90 Çift yataklı, 60 Tek yataklı oda olmak üzere toplamda 250 yataklı olacak olan hastanenin şantiyesini ziyaret eden İl Müdürü Keskin yetkililerinden, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin %60 fiziki gerçekleşme sağlanan inşaatın hızla bitirilmesi için ilgililerin azami hassasiyet gösterdiklerini ve projenin Bilecik için göz bebeği olacağını belirtti.

İnşaat alanında bir müddet incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, inşaatın sorunsuz bir şekilde devam ettiğini söyledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam