• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İÇİN PEDALLA

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI İÇİN PEDALLA

Bilecik Belediyesi ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi işbirliğinde; ”Yeşil Bisiklet İle 30 Ağustos Zafer Bayramı İçin Pedalla” adlı etkinlik gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz hafta ”Yeşil Bisiklet İle Sağlık İçin Pedalla” sloganı ile gerçekleştirilen etkinlik bu hafta; ”Yeşil Bisiklet İle 30 Ağustos Zafer Bayramı İçin Pedalla” sloganıyla düzenlenecek. Kutlu zaferin 95. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirilecek olan etkinlikte Cennet Vatanı bizlere emanet eden ecdadımız rahmet ve minnet duygularıyla anılacak.

Spor eğitmenleri eşliğinde gerçekleştirilecek olan etkinlik Cumhuriyet Meydanındaki buluşma ile başlayacak. Daha sonra tur şeklinde Bilecik Belediyesi Yaşayan Şehir Müzesi’ne geçilecek olan etkinlik kapsamında katılımcılara, Yaşayan Şehir Müzesinde 30 Ağustos Zaferi uzman rehberler tarafından anlatılacak. Katılımcılara Türk Bayraklarının dağıtılacağı bisiklet turu daha sonra Bilecik Şehitlik’te, aziz şehitlerimize çelenklerin sunulmasıyla devam edecek.

Şehitlerimiz için duaların edileceği Şehitlik ziyareti ile devam eden etkinlik, Bilecik Belediyesi Tarihi Saat Kulesi önündeki buluşma ile sona erecek. 24 Ağustos Perşembe günü saat: 18:00’de, Cumhuriyet Meydanında başlayacak olan aktiviteye bütün vatandaşlarımız davetlidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam