4.AYVA ÇİÇEĞİ BİSİKLET FESTİVALİ BAŞLIYOR

4.AYVA ÇİÇEĞİ BİSİKLET FESTİVALİ BAŞLIYOR

30 NİSAN- 01 MAYIS 2016 tarihlerinde devam edecek olan 4.Ayva Çiçeği Bisiklet Festivali başlıyor. Festivalde bir çok sürprizin, ikramın olacağı belirtilirken ilk gün tüm şehrimiz halkının, 2. gün ise belirtilen yaş sınırında olan katılımcıların katılabileceği ifade edildi.

Yavuz; “110 kişi Kamplı olarak ülkemiz ve yurtdışı çapında katılım sağlanacak”

Festival hakkında bilgi veren Bisikletliler Derneği Bilecik İl Temsilcisi Hakan Yavuz; “Şehrimizden katılımcıların yanında 110 kişi Kamplı olarak ülkemiz ve yurtdışı çapında katılım sağlanacağı Bilecik 4. Ayva Çiçeği Bisiklet Festivali’mizi ilimizin turizmi, bisikletli ulaşım ve yaşamın sürdürülebilirliği,özellikle gençlerin sosyalleşmesi, kötü alışkanlıklardan uzak tutulması, atalarımız Ertuğrulgazi, Şeyh Edebali, Dursun Fakıh gibi ilimizin büyük değerlerini tanıtmak, adının da Ayva çiçeği olmasından dolayı ilimizin meşhur ürünlerini öğretmek, doğaya verdiğimiz önemi anımsatmak, özellikle trafik haftasında araç sürücülerine bisikletlilerin de trafikte önemli bir konuma ve rahatlatıcı role sahip olduğunu hatırlatmak amacıyla bir çok sürprizimiz, ikramlar olacak.

“El ele vererek samimi ve güzel bir proje gerçekleştireceğimize inanıyorum”

Festivalimizi ilk gün tüm şehrimiz halkının da davet edileceği, 2. gün ise belirtilen yaş sınırında olan katılımcıların katılabileceği,  30 NİSAN- 01 MAYIS 2016 tarihlerinde sunduğumuz planda resmi kurumlar, sponsorlarımız tarafından sağlanacak desteklerle düzenleyeceğiz. Hep birlikte elele vererek samimi ve güzel bir proje gerçekleştireceğimize inanıyorum.” dedi ve tüm Bilecik halkını 4.Ayva Çiçeği Bisiklet Festivaline davet etti.

Festival bağlantısı;

https://www.facebook.com/events/1591162824538774

 

FEST4

FEST3

FEST2

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam