50 SİVİL TOPLUM KURULUŞU CUMHUR İTTİFAKINDA BULUŞTU

50 SİVİL TOPLUM KURULUŞU CUMHUR İTTİFAKINDA BULUŞTU

Bilecik Sivil Toplum Platformu, 24 Haziran 2018’de yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi seçimi ile ilgili toplantı düzenledi.Bilecik Sivil Toplum Platformu tarafından, 24 Haziran 2018’de yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi seçimi ile ilgili toplantı düzenlendi.

Konak Cafe&Restaurant’ta gerçekleştirilen programa; AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, AK Parti Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Selim Yağcı, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Karuk, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Murat Önal, ilimizdeki 50’ye yakın sivil toplum kuruluşu ve dernek temsilcisi, muhtarlar, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bilecik Sivil Toplum Platformu adına konuşma yapan Ahmet Selöz; “Fikir olarak ortaya çıkan platform, 50 sivil toplum kuruluşu bulunmaktadır. Ortak fikrimizi kamuoyuyla paylaşmıştık. Açık bir şekilde aklen ve kalben Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğimizi beyan ettik. Bu oluşumun 24 Haziran’da yapılacak seçimle taçlandıktan sonra ilelebet devam edeceği inancındayız. Milletimiz için bazı güçler tarafından öngörülen, ‘böl, parçala ve yönet devri’nin biteceği, ‘Allah’ın ipine sımsıkı sarılın, dağılıp, ayrılmayın, Allah’ın sizin üzerinizdeki nimetini hatırlayın’ emri gereğince birlik ve beraberlik vakti gelmiştir. Her ne kadar çalışma şekillerimiz ayrı olsa da istikametimiz aynıdır” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam