9. GRUPTA SEÇİME GİREN GENÇLER İDDİALI

9. GRUPTA SEÇİME GİREN GENÇLER İDDİALI

1 Nisan Pazar günü yapılacak Ticaret ve Sanayi Odası grup seçimlerinin çekişmeli geçmesi beklenirken, gözler 9. gruba çevrildi.
118 üyesi bulunan mevcut TSO Başkanı ilimizin önemli esnaflarından Bilkon Apart sahibi Mefail Ateş’in ve Marka Reklam sahibi Ali Muyşin ile Sırmalılar Sürücü Kursu sahibi Murat Hızlı’nın da seçime girdiği gruba karşı seçime girecek adayların gençlerden oluştuğu gözlendi.
İlimizin sevilen sayılan esnaflarından oluşan grupta Edebali Sürücü Kursu ve güvenlik şirketleri sahibi Sabri Çobanoğlu, Bilecik SRC ve Osmaneli’de sürücü kursu sahibi Ersel Emiroğlu ve Belekoma Hoteller zinciri sahibi Ertan Onur’la yarışa girecek.
Mevcut yönetim turuncu renkli listeyle seçime girerken; Sabri Çobanoğlu, Ersel Emiroğlu ve Ertan Onur’dan oluşan gençlerden oluşan grubun ise beyaz renkli liste ile seçime gireceği öğrenildi.
Beyaz listeyle seçime girecek olan gençlerin seçimlerde daha şanslı oldukları iddia ediliyor.
Seçime iyi hazırlanan ve her üyenin ayağına giderek oylarına talip olan beyaz listenin genç adaylarının 1 Nisan Pazar günü yapılacak seçimlerde 9. grubun galibi olmaları bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam