ADAY GÖSTERİLMEYEN MÜNÜR ŞAHİN’İ HALK YALNIZ BIRAKMADI

ADAY GÖSTERİLMEYEN MÜNÜR ŞAHİN’İ HALK YALNIZ BIRAKMADI

AK Parti’de aday tanıtım toplantı sırasında aday gösterilmeyen Osmaneli mevcut Belediye Başkanı Münür Şahin’in taraftarları belediye önünde toplanarak destek gösterisinde bulundu.
Sosyal Medya üzerinden organize olarak Osmaneli Belediye Binası üzerinde toplanan bir grup vatandaş, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’e desteklerini gösterdi. Sık sık başkan lehine sloganlar atan kalabalık başkanın Belediye Binası önüne gelerek konuşma yapmasını istedi.

Kendisine haber verilen Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Belediyenin önüne geldiğinde gördüğü tablo karşısında duygulandığı belirtildi.
Belediye önünde toplanan grubun Başkan Şahin’in aday olması yönünde sloganlar attı.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin yaptığı konuşmada:”Tatil günü soğuk bir havada burada toplanan değerli kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimizden bu yana Osmaneli’de başta Cumhurbaşkanımız Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Bakanlarımız ve hemşehrilerimiz Doç. Dr. Yalçın Akdoğan, Prof. Dr. Nabi Avcı, Fatih Dönmez, Eski Milletvekilimiz ve Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Eski Milletvekilimiz ve Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir, Milletvekilimiz Selim Yağcı, İl İlçe Başkanlarımız, Teşkilatımız, Tüm Sivil Toplum Örgütleri, Tüm Siyasi Partilerimiz, İl Genel Meclisi Üyelerimiz, Tüm Meclis Üyelerimiz, Muhtarlarımız,kamu ve özel sektörün değerli yöneticileri, Valilerimiz,Kaymakamlarımız ve siz çok değerli Osmaneli Halkı ile birlikte ilçemizde Tarih Yazdık ve Cumhuriyet Tarihinin en büyük Yatırımlarını birlikte gerçekleştirdik. Birlik ve beraberliğimiz bereket getirdi, bolluk getirdi. Açıkçası bizler hizmet yapmaktan bugüne kadar bir tek açılış bile yapmadık. Adaylık sürecine gelince bizler sizlerle birlikte bu güzel hizmetleri yaparken bir avuç rantçı, çıkarcı, hain bilgi kirliği yaratmış, fitne ve fesatla algı yaratmış. Bu algılar ne yazık ki aklın mantığın, hizmetin önüne geçmiş. Sonuçta bir dönem daha hizmete devam edeceğimizi düşünürken farklı bir durumlar karşılaştık. Tabi ki partimizin bu kararına saygı duyuyoruz. Ancak bu karar verirken milletin isteğinden ziyade bu algı yaratan menfaatçi gurubun bilgi kirliliğinin etkin olduğunu üzülerek gördük ve sineye çektik. Sizlerle artık vedaya hazırlanırken, bugün bu sürpriz durumla karşılaştık. Öncelikle destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi Milletin Gücünün Üzerinde hiç bir güç yoktur. Millet ne derse biz hizmetkarlar uymak durumundayız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Allah hepinizden razı olsun. Allah’a emanet olun” dedi. Kalabalık başkanının bu konuşması sonrası belediye önünden başkan lehine ve aday olması için sloganlar atarak dağıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam