ADD İL BAŞKANI KÖSE’DEN ÇAĞRI

ADD İL BAŞKANI KÖSE’DEN ÇAĞRI

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bilecik Şube Başkanı Feyzi Köse, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunacaklarını açıkladı.

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 94. Yıldönümünü nedeniyle 30 Ağustos Salı günü, saat 13.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunacaklarını ifade eden ADD Bilecik Şube Başkanı Köse çelenk sunma törenine tüm Bilecik halkını davet etti. İl Başkanı Köse yaptığı açıklanmada şu ifadelere yer verdi:

“Gün Kuvay-ı Milliye ruhuyla herkesin omuz omuza gelme günüdür.”

“30 Ağustos Zafer Bayramı Şanlı 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 94. Yıldönümünü kutluyoruz. Başkomutanlık muharebeleri olarak tarihe geçen ve 4. Günün sonunda Dumlupınar’da kesin zaferle sonuçlanan bu büyük ve emsalsiz zaferle birlikte Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun yolu açılmıştır. Böylesine büyük bir zaferin yıldönümünde büyük Atatürkçü, laik, Cumhuriyete sahip çıkan vatanseverleri saat: 13.00’da Atatürk Anıtına çelenk sunmaya davet ediyoruz. Amerikancı FETÖ çetesinin, hain darbe girişimini yerle bir eden, kurulan tüm kumpaslara rağmen dimdik ayakta, her görevi başarıyla yerine getiren şanlı ordumuzun, her türlü övgüyü hak ettiği bilinciyle, Atatürkçü ordumuza son görevinde de başarılar diliyoruz. ABD-AB-İsrail koridoruna dur diyecek Fırat Kalkanı Operasyonunu destekliyoruz. Böyle bir ortamda 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın öneminin kat kat arttığına inanıyoruz. Gün Kuvay-ı Milliye ruhuyla herkesin omuz omuza gelme günüdür. Bu duygularla 30 Ağustos Salı günü, saat 13.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda, Atatürk Anıtı’na çelenk sunmaya tüm halkımızı davet ediyorum. GÜÇLÜ ORDU, GÜÇLÜ MİLLET”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam