ADIM ADIM BAŞARI

ADIM ADIM BAŞARI

Başkan Karabıyık, görevi almasının ardından ilk açıklamasını da gerçekleştirdi. Açıklamasında öncelikle eski il başkanı Kadir Bayrak olmak üzere kendisine destek veren tüm Ak Parti teşkilatına teşekkürlerini iletti. Kademe kademe yükseldiği bu görevde bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla ilerleyeceğini kaydeden Karabıyık şu ifadelerde bulundu:

ÖNCELİK “AHDE VEFA”

“Malumunuz olduğu üzere dün itibari ile AK Parti İl Başkanlığı emanetini teslim aldım ve Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından parti genel merkezimizin takdiri ile göreve getirildim. Öncelikle bugüne dek görevlerini bütün birikimi, samimiyeti ve liyakati ile yürüten İl Başkanımız Av. Kadir Bayrak Ağabeyime ve partimizin bugünlere taşınmasında emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza yaptıkları fedakarlıklardan ve üstün gayretlerle ortaya koydukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, kendilerinin birikim ve tecrübelerinden bundan sonraki süreçte de her aşamada yararlanmaya devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum.

“MİLLETİMİZİN MENFAATLERİ İÇİN ÇALIŞMAKTAN GERİ KALMAYACAĞIZ”

Osmanlı Devletinin manevi kurucusu Şeyh Edebalı Hazretlerinin yüzyıllar öncesinden günümüze ışık tutan “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın!”  anlayışını siyasetin merkezinde heykelleştiren bir misyonun temsilcileri olan bizler,  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin talepleri ve menfaatleri doğrultusunda çalışmaktan geri kalmayacağız.

Bugüne dek ülkemizde ve ilimizde sayısız reformlara imza atan hükümetimiz, Bilecik’imizde, başta Fahrettin Bey ve Halil Bey olmak üzere Milletvekillerimizin gayretli çalışmaları neticesinde ilimize aktarılan ödenekler, gerek belediye çalışmaları, gerekse özel idaremiz marifeti ile köylerimizde önemli yatırımları hayata geçirmiştir. Nitekim belediyecilik alanında da çok önemli altyapı ve üstyapı çalışmaları hayata geçmiştir. İl Özel İdaremizin gayretli çalışmalarıyla köy yollarımıza sıcak asfalt döküyoruz. Bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak olan göletlerle köylerimizin sulama suyu problemlerini büyük ölçüde aştık ve aşmaya devam ediyoruz. İlimizde hükümetlerimiz döneminde son 13 yılda,  ulaştırmadan eğitime, orman ve su işlerinden gıda, tarım ve hayvancılığa, aile ve sosyal politikalardan kültür ve turizme varıncaya dek hemşehrilerimizin istifadesine sunulan yatırımın toplam bedeli 7.2 Milyar TL olarak gerçekleşmiştir.

KADEME KADEME BAŞARI

Değerli hemşehrilerim; değerli dava arkadaşlarım, AK Partinin kurulmasıyla başlayan ve kademe kademe bugüne ulaşan bu kutlu yürüyüş bundan sonra da aynı istikamette azim ve kararlılıkla yoluna devam edecektir.

“TEŞKİLAT OLARAK  AMACIMIZ BİLECİK’İ BİR ADIM ÖNE GÖTÜRMEK”

Bilecik’imizde bizler Ak Parti teşkilatı olarak;  Milletvekilimiz, Belediye Başkanlarımız ve Belediye Meclis üyelerimiz,   İl Genel Meclis Başkanımız ve üyeleri  ile Kadın ve Gençlik Kollarımız ile birlikte  bir vücudun farklı azaları gibiyiz. Her bir azamız hep birlikte Bilecik’imizi bir adım öteye götürmenin gayreti içerisindeyiz ve bu gayrette olmaya devam edeceğiz inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle, birlik ve beraberliğimize, ülkemizdeki kardeşlik iklimine, ülkemizin istikrarına ve kalkınmasına göz diken terör örgütlerinin tümüne karşı yürütülen mücadelede yaşamını yitiren bütün kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, necip ve aziz milletimize başsağlığı diliyor, siz kıymetli hemşehrilerimi saygıyla selamlıyorum. “

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. HAKİKATEN ADIM ACIM İLERİ HERGÜN ONLARCA ŞEHİT GELİYOR HERKEZ HAVASINDA BİRİLERİ AMERİKADA BİRİLERİ AĞZI KULAKLARINA VARIYOR KONUŞURKEN BİR KAHKAHA ATMADI KALDI ERİYİP GİTTİLER HABERLERİ YOK ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR ALLAH SABIR SELAMET VERSİ AMİN HESABI SEÇİMDE GÖRÜLÜR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam