• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AHMET SUBAŞI: ” ADAYIM”

AHMET SUBAŞI: ” ADAYIM”

Bilecik’in genç esnaflarından Ahmet Subaşı adaylığını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Yiyecek ve İçecek Esnaflar Odası Başkanlığı genel kurulunda tekrar aday olarak seçimlere giren ve karşısındaki 3 rakibe fark atarak seçimi kazanan Subaşı çarşamba günü yapılacak Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Başkan Subaşı oy kullanacak üyelerden özellikle “kapalı oy” kullanmaları yönündeki önergeyi kabul etmelerini istedi.

Subaşı; “Seçime giren adaylardan kimin seçileceğini o ana kadar kimse bilemez. Bu yüzden değerli üyelerimizden kapalı oy önergelerini kabul etmelerini rica ediyoruz. Kapalı oy ile üzerinize baskı kurulamayacağınızı da bilmelerini istiyoruz. Bütün üyelerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz, her şey daha güzel olacak” ifadelerini kullandı.

Uzun yıllardır bu görevi yürüten mevcut başkan Halit Gölcan’ın karşısına başka aday veya adaylar çıkıp çıkmayacağı henüz netlik kazanmazken, kongrenin şimdiden kulisleri hareketlendirdiği de kaydedildi. 17 0cak 2018 Çarşamba günü Belediye Kültür sitesinde gerçekleşecek olan kongrenin sonuçlarının şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam