AK GENÇLERDEN VATANDAŞA HİJYEN PAKETİ

AK GENÇLERDEN VATANDAŞA HİJYEN PAKETİ

Ak Parti Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanlığı üyeleri, kapalı pazarda Koronavirüsle mücadele kapsamında, esnafa ve pazara gelen vatandaşlara dezenfektan, maske ve eldiven dağıttı.

Gençlik Kolları Üyeleri tarafından kapalı pazar alanı girişinde kurulan stantlar ile dağıtılan 500 adet hijyen paketi ile vatandaşların daha bilinçli ve korunaklı bir ortamda pazarlarını yapmaları amaçlandı.

Korona virüs Covid-19 mücadele kapsamında böyle bir uygulama düzenlediklerini söyleyen Ak Parti Bilecik İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Karadayı; “500 adet hijyen paketimizi vatandaşlarımıza dağıttık, hijyen paketimizin içerisine koyduğumuz  dezenfektan, Maske, eldiven ve koronavirüsle mücadele kapsamında uymamız gereken 14 kural içerikli broşürlerimizi dağıtarak vatandaşlarımızın daha bilinçli ve korunaklı bir ortamda pazarlarını yapmaları düşüncesi ile paketlerimizin dağıtımını gerçekleştirdik. Ak Parti Gençlik Kolları olarak başlattığımız diğer bir projemiz olan “KOMŞULUK SEFERBERLİĞİ” projemiz yoğun bir katılım ile Bilecik merkezde ve tüm ilçelerimizde devam etmektedir. #VefalıBilecikGençliği olarak bu süreçte devletimizin ve milletimizin her anında yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam