AK PARTİ ADAY ADAYLARINDAN BİRLİK VE DESTEK MESAJI

AK PARTİ ADAY ADAYLARINDAN BİRLİK VE DESTEK MESAJI

AK Parti Bozüyük İl Genel Meclisi, Belediye Meclis üyeliği aday adayları başvurularını yaparak birliktelik ve destek mesajı verdiler.

Bozüyük AK Parti kurucu ilçe başkanı ve son döneme kadar ilçe başkanlığı yapmış Kurucu yönetim kurulunda yer almış, il, ilçe yönetim kurullarında, partinin her kademesinde görev almış Kadir Emre, Erol Doğan, H. Orhan Top, Mesut Çetin, Erdinç Gesge, Mustafa Uyan, Celalettin Köse gibi büyük ve geniş bir kadro resmi İl Genel Meclisi, Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunu yaparak birliktelik ve destek mesajı verdiler.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sonuç ne olursa olsun ilk günkü aşk ve heyecanımız ile birbirimize destek verip Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi Fethedilmedik gönül, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadan el ele omuz omuza birliktelik beraberlik sergileyerek partimizi arkadaşlarımızı zafere taşıyarak memleketin geleceğine yön verecek hizmetlere dahil olmaları için mücadelemizi özveriyle sürdüreceğiz. Şimdiden aday olacak tüm arkadaşlarımıza partimizin her kademesinde yer alan gönüldeşlerimize başarılar diliyor, Selam ve Hürmetlerimizi bildiriyoruz. Durmak Yok Yola devam diyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam