AK PARTİ ADAYLARINI AÇIKLADI

AK PARTİ ADAYLARINI AÇIKLADI

AK Parti Bilecik İl Başkanlığı düzenlediği aday tanıtım toplantısıyla 7 ilçe, 3 belde adayını açıkladı. Kocaeli Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Emine Zeybek’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda adları açıklanan adaylar salonda coşkuyla karşılandı.

Şeyh Edebali Kültür Merkezinde gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında AK Parti’nin Bilecik kurmayları şu şekilde oldu; Gölpazarı Adayı Hayri Suer, Söğüt Adayı Osman Yılmaz, Yenipazar Adayı Zafer Atılgan, Osmaneli Adayı Mustafa Kürek, Bozüyük Adayı Fatih Bakıcı, Pazaryeri Adayı Muzaffer Yalçın, İnhisar Adayı Mehmet Kepez, Dodurga Adayı Selim Tuna, Vezirhan Adayı Kemal Gergin, Bayırköy Adayı Mustafa Yaman.

Bu yola çıktığında Bilecik’te bulunan 11 belediyenin hepsini AK Parti belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını sözünü veren İl Başkanı Fikret Karabıyık, seçimin sonunda 11 belediyenin anahtarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a götürmek istediğini vurguladı.

31 Mart’a kadar gece gündüz demeden el ele, gönül gönüle çalışacaklarını söyleyen Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, 11’de 11 yaparak tüm belediyelerde gönül belediyeciliğiyle hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

Her zaman söyledikleri gibi inandıkları ve gurur duygularını belirterek AK Parti’nin rast gele bir parti olmadığını vurgulayan Milletvekili Selim Yağcı, kim senin bir yerlere gelmesi için kurulmuş bir parti olmadığını ve köklü bir parti olduğunu belirterek yaklaşan yerel seçimlerde çalışarak Bilecik’te başarılı olacaklarını söyledi.

Dirilişin başladığı şehir olan Ertuğrul Gazi diyarı Bilecik’te güven ve huzur ortamı olduğunu vurgulayan Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1994 yılında başlattığı belediyecilikle Türkiye’nin farklı bir boyuta taşındığını ifade ederek adayların isimlerini açıkladı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam