“AK PARTİ BAŞARILI İSE BU MİLLETİN BAŞARISIDIR”

“AK PARTİ BAŞARILI İSE BU MİLLETİN BAŞARISIDIR”

Gölpazarı Şehir Meydanı'nda düzenlenen mitingde AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz ve milletvekili adayları Halil Eldemir  halka hitap etti.

 

Poyraz, burada yaptığı konuşmada, CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yaptığı dönemde, vatandaşın cebindeki bütün parayı verse bile traktörünü, aracını çalıştıracak mazot bulamadığını iddia etti.

 

CHP iktidarında Türkiye'de akaryakıt kuyrukları ve karaborsa olduğunu ifade eden Poyraz, şunları söyledi:

"Şimdi bizi yolsuzlukla suçluyorlar. Koalisyon döneminde görev yaptığınız zaman 22 tane bankayı batırıp yaklaşık 55 milyar dolar zarar veren, siz değil miydiniz? 17-25 Aralık'ı hangi vatandaşa sorarsanız sorun bu AK Parti'ye cemaatin bir kumpasıdır. Eğer 17-25 Aralık başarılı oylasaydı bu kardeşiniz şu an burada konuşamaz olacaktı. Şu anda Edirne'de AK Parti siyaset yapıyor, Hakkari'de, Samsun'da, Elazığ, Erzurum, Diyarbakır, Mersin ve Bilecik'te AK Parti siyaset yapıyor. Memleketini seven, 'milliyetçiyim' diyen arkadaşlar, bak bizim Başbakanımız 81 ilin tamamında miting yaptı. Siz, Sivas'tan öteye geçemediniz. Küçücük Bilecik'e bile yaptığımız yatırımlar 7,3 milyar Lira. Söylenecek çok şey var ama bizim size söyleyeceğimiz şey şu, bizim önümüzde 4 yıllık kesintisiz bir dönem var, bizim koyduğumuz 2023 hedefine Türkiye dünyanın en büyük ekonomisinden birisi olacak."

 

AK Parti Bilecik Milletvekili adayı Halil Eldemir ise 7 Haziran'daki genel seçimlerde Türkiye'yi 2019 yılına taşıyacak, idare edecek milletvekillerini ve hükümeti seçeceklerini bildirdi.

AK Parti'nin 13 yılda yaptıklarıyla milletin takdirini kazandığını anlatan Eldemir, şöyle konuştu:

"2002 yılında iktidara geldiğimizde yüzde 35 oyla bizleri seçtiniz. 2007 yılına geldiğimiz zaman bu aziz millet bizi yüzde 47 ile tekrar iktidar yaptı, 2011 yılında her iki kişiden birinin oyunu alarak Türkiye'de bir ilki başardık yüzde 50 oyla tekrar iktidara gelmiş olduk. Siyasi parti için bundan daha güzel başarı olabilir mi, ama burada bir başarı varsa buradaki başarıyı sizin başarınız olarak görüyoruz. AK Parti başarılı ise bu milletin başarısıdır, bunun için milletimizle gurur duyuyoruz, bunun için her geçen gün seçimlerde başarımızı artırıyoruz, bunun için her geçen gün Türkiye'ye daha iyi hizmet aşkı koşturmaya gayret ediyoruz."

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam