AK Parti Bilecik Gençlik Kolları İstişare Toplantısı

AK Parti Bilecik Gençlik Kolları İstişare Toplantısı

Belediye Beytepe Tesisleri'nde toplantıya, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Turan, AK Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kurt ile AK Parti ilçe gençlik kolları başkanları katıldı.

Belediye Başkanı Yalçın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la siyaset yapmanın gurur kaynağı olduğunu ifade ederek, "2001 yılından beri Türk halkına hizmetkar olduğu için her seçimde halkın teveccühü AK Parti'den yana oldu. AK Parti nereye eli değdiyse oralarda çok büyük değişimler yaşanmıştır. Biz 2004 seçimlerinde Pazaryeri ilçesinde kazanamadık ama 2009 yerel seçimlerinde Pazaryeri halkı bu görevi bize verdi. Bizde onların bu tercihini boşa çıkartmamak için çok büyük çalışmalara imza attık. Önümüzdeki yerel seçimlerde Bilecik ve ilçeleri olmak üzere 11'de 11 yapmak azmindeyiz. Tabi bu gençlerin yapılan hizmetleri tek tek vatandaşlara anlatarak onları çalışmalarımızdan haberdar ederek olacak. Sizlere büyük işler düşüyor" dedi.

Turan da gençlerin çok çalışarak büyük işler başarabileceğinize yürekten inandığını dile getirerek, gemiyi sağ salim limana ulaştırmak için mücadele edeceklerini söyledi.

Kurt ise AK Parti iktidarı olarak çağın en büyük projelerini hayata geçirmenin gurur verici olduğunu belirterek, "Bizler icraat yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Gençlik olarak kapı kapı gezerek icraatlarımızı anlatacağız. Vatandaşımız yapılan hizmetlere mutlaka teveccühünü gösterecektir. Hedefimiz Bilecik'te 11'de 11 yapmaktır" diye konuştu.

Konuşmaların ardından toplantı, basına kapalı olarak devam etti. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam