AK Parti Bilecik Kongre Takvimi Belli Oldu

AK Parti Bilecik Kongre Takvimi Belli Oldu

Eylül Ayında başlayacak olan Belde ve İlçe  kongrelerin ardından ise İl kongresinin yapılacağı belirtildi.

Konuyla ilgili BİLECİK ARENA programında açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık kongre takvimiyle ile ilgili tarih verirken; “Yeniden Aday Olacak mısınız?” sorusuna ise; “Bizde görev istenmez verilir” diyerek şu ifadelere yer verdi.

“BİR DAHA Kİ DÖNEM İÇİNDE ADAY MISINIZ ?”
-Seçimden sonra ister istemez bir sürü bölge kaybedince moral motivasyon olarak etkileniyorsunuz. bir de o sıra yeni atılımlar yapma arifesindeydim. Biraz performansımız düştü açıkçası bu haliyle Teşkilatımıza da yansıdı. Bu da bırakmak olarak algılandı. bize göre verilir yani genel merkez bizden o görevi alana kadar yapabildiğiniz kadar yaparsınız biz şu an şu saat itibari ile görevimizin başındayız bir daha ki dönem için de politik cevap olarak görüyorlar ama gerçeği bu.

“BİZDE GÖREV İSTENMEZ VERİLİR”

Biz de görev istenmez verilir. Bize devam et denilirse bir sonraki kongre döneminde biz devam ederiz.

“EYLÜL AYINDA İLÇE KONGRELERİMİZİ BAŞLATACAĞIZ”

Eylül ayında ilçe kongrelerimizi başlatacağız. 4-13 Eylül arasında 8 ilçelerimizin kongresini gerçekleştireceğiz. Akabinde yaklaşık üç ay içerisinde il kongremiz olacak diye hedefliyoruz. Akabinde de büyük kongre gerçekleşecek. 2020’de Bilecik’te Ak Parti ile tüm kongrelerimizi tamamlamış olacağız”  dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam