AK PARTİ BİLECİK TEŞKİLATI SORDU:”SEN DE VAR MISIN?”

AK PARTİ BİLECİK TEŞKİLATI SORDU:”SEN DE VAR MISIN?”

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca’nın katılımlarıyla Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde Bilecik Ak Parti İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Gerçekleşen toplantıya Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin,  Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, İl ve İlçe Teşkilat Yöneticileri ve başkanları ile partililer katıldı.

2

Adeta miting havasında geçen toplantıda katılımcılar yaptıkları konuşmalarda, Nisan ayında yapılacak olan referandum için çok sıkı çalışacaklarını belirtirlerken, bu süreçte Yeni Anayasayı vatandaşlara iyi bir şekilde anlatacaklarını ifade ettiler.

Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca’nın konuşması sırasında Ak Parti Bilecik Teşkilatına “Sen de var mısın?” diye soran Sakarya Teşkilatına hep bir ağızdan “Kararımız Evet” diyerek cevap verdi. Sakarya teşkilatının çağrısına “Ben de varım. Kararımız Evet” diyerek cevap veren Bilecik Teşkilatı, Yalova Teşkilatına “Sen de var mısın?”çağrısı yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam