• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK PARTİ BİLECİK’TE BİR ARAYA GELDİ

AK PARTİ BİLECİK’TE BİR ARAYA GELDİ

Mübarek Ramazan Bayramı vesilesi ile Bilecik AK Parti İl Başkanlığı bayramlaşma programı düzenledi.
AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık’ın ev sahipliğinde Bilecik Şeyh Edebali Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda konuşan Milletvekili adayları Selim Yağcı ve Halil Eldemir, içinde bulunulan seçim sürecinde gece gündüz demeden, AK Parti’yi, Cumhurbaşkanlığı seçimlerini ve Cumhur İttifakını vatandaşlara anlatan, bu uğurda çalışan tüm partililere teşekkür ettiler.
24 Hazirandaki seçimler ile ilgili olarak Bilecik ve Türkiye için çalışacaklarını belirten milletvekili adayları, AK Parti olarak 2 milletvekili ile Bilecik’i temsil edeceklerine inandıklarını belirttiler. Program da konuşan AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık; “Mübarek Ramazan Bayramında Bilecik’in çeşitli ilçelerinden buraya gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm partililerimize teşekkür ediyoruz. AK Parti olarak buradan kendimize bir söz vermeli ve seçimlerden büyük bir başarı ile çıkmalıyız, bu süreçte yoğun bir çalışma yürütüyoruz, İnşaallah sonuçlar istediğimiz gibi sonuçlanacak” dedi.
Konuşmaların ardından program sonunda tüm partililer birbirleri ile bayramlaşırken, katılımcılara yemek ikram edildi.
Bilecik Şeyh Edebali Kültür Merkezi’ndeki bayramlaşma programına Milletvekili Adayları Selim Yağcı, Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, diğer ilçe belediye başkanları ve partinin çeşitli kademelerinde görev yapan partililer katıldı.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam