• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti Bozüyük İlçe Teşkilatı’nın iftar organizasyonu

AK Parti Bozüyük İlçe Teşkilatı’nın iftar organizasyonu

 

Poyraz, AK Parti Bozüyük İlçe Teşkilatı'nın verdiği iftar sonrası yaptığı konuşmada, dünyanın kritik bir süreçten geçtiğini belirterek, parti olarak her şeyin farkında olduklarını ve olayları hem ülke içinde hem de uluslararası sistemde perde arkalarını da kavramaya çalışarak yorumlamak gerektiğini bildirdi. 
     Normal bir olaymış gibi görünen bir durumun perde arkasında neler olduğunun anlaşılması gerektiğine dikkati çeken Poyraz, şöyle devam etti: 
     ''AK Parti teşkilatları olarak vatandaşımızın arasına çıktığımız zaman, vatandaşımız öncelikle iktidar sorumluluğu olan bizlere bunları soruyor. Dolayısıyla bunlara karşı hazırlıklı olmamız gerektiği kanaatindeyim. Şunu bir kere hep birlikte bilelim. Şu anda kartlar yeniden karılıyor, dünya yeniden şekilleniyor ve oyun kurucular yeniden bir kurgulama peşindeler. Biz dünün Türkiye'si değiliz. Dolayısıyla kendi coğrafyamızda yeniden kartlar karılacaksa, yeniden bir oyun kurgulanacaksa bu oyun kurucular arasında küresel bir güç olarak mutlaka olmamız gerekir.'' 
     Suriye'deki olayların Türkiye'yi ilgilendirmediğine ilişkin yorumların yanlış olduğunu savunan Poyraz, muhalefet partilerinin zaman zaman kafaları bulandırmak için birtakım şeyler ortaya attığını söyledi. 
     İftara, İl Genel Meclisi Üyesi Kemal Ünver, Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, belde belediye başkanları, belediye meclisi üyeleriyle partililer katıldı. AA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam