AK PARTİ, EKİM AYI DANIŞMA TOPLANTILARI İLÇE İLÇE GEZEREK YAPIYOR

AK PARTİ, EKİM AYI DANIŞMA TOPLANTILARI İLÇE İLÇE GEZEREK YAPIYOR

AK Parti, Ekim ayı İlçe Danışma Toplantılarını Osmaneli, Gölpazarı ve Bozüyük ilçelerinde de gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Ekim ayı danışma toplantılarına Ak parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bilecik il teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, köy ve mahalle muhtarları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın kolları ve Gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri olarak Ekim ayı danışma toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıların verimli geçtiğini belirten AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık; “İlçe Başkanlıklılarımızın organize ettiği İlçe Danışma Meclisi toplantısında teşkilatımızla bir araya geldik. Son derece verimli ve istişare içerisinde geçen toplantımıza katılan AK Partimizin, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yoldaşları Gölpazarlı hemşerilerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bilecik AK Parti Milletvekili Selim Yağcı; “İlçelerimizde, İl Başkanımız, İl Başkanvekilimiz, Belediye Başkanlarımız, İlçe Teşkilat Başkanımız ve Teşkilat Üyelerimizle Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız, Kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ilk günkü aşkla, azim ve kararlılıkla memleketimize hizmet etme noktasında teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. İlçe başkanımıza, belediye başkanımıza, kadın kolları teşkilatımıza ve gençlik kolları teşkilatımıza ve yönetimde yer alan tüm yönetici arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Rabbim, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde AK kadrolarla şehrimize, ülkemize, milletimize hizmet etmeyi sürdürmemizi nasip etsin.” Dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam