AK PARTİ HEYETİ MUHTARLARI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ HEYETİ MUHTARLARI ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette Ak partili heyeti  Muhtarlar derneği başkanı İlhami Çınar, dernek yöneticileri ve muhtarlar karşıladılar. Kısa bir konuşma yapan dernek başkanı İlhami Çınar, yönetim olarak yeni il başkanı seçilen Kadir Bayrak ve yönetimini ziyaret ettiklerini ve kendilerinin de İadeyi ziyarette bulunduklarını belirterek köylerin dolayısıyla muhtarların bazı sorunları olduğunu kaydederek il başkanından kendilerine yardımcı olunması gerektiğini ifade etti.

Başkan Bayrak da yaptığı konuşmasına kendisini tanıtarak başladı. Aslen merkez Esemen köyünden olduğunu,15 yıldır serbest Avukatlık yaptığını söyleyen Bayrak aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi olduğunu, evli ve 3 çocuk babası olduğunu da belirtti. İl Başkanı Av.Kadir Bayrak ayrıca her zaman köylerin, köylülerin dolayısıyla muhtarların yanında olduklarını kaydederek kapılarının her daim kendilerine açık olduğunu da sözlerine ekledi. Karşılıklı soru-cevap şeklinde geçen ziyaret sonunda muhtarlar derneği tarafından Bulgur Pilavı ve Ayran ikram edildi.

İl başkanı Av.Kadir Bayrak’a yönetim kurulu üyeleri ile İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım ve İl Genel meclis üyesi H.Hüseyin Çelik eşlik etti.

ERHAN TOKA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam