“Ak Parti icraatlerini en iyi anlayanlar ev kadınlarıdır”

“Ak Parti icraatlerini en iyi anlayanlar ev kadınlarıdır”

Biz bunu gördük. O yüzden yaptığımız bütün değişikliklerde Ak Parti hükümetlerinin icraatlerini en iyi anlayanlar da işte bu evlerdeki kadın kardeşlerimiz oldu.”dedi.

Poyraz şunları aktardı:

“Ak Parti olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar iktidara geldiğimiz andan itibaren hem yerel yönetimlerde, hgem merkezi yönetimlerde bir çok ilki başardık. Bütün çalışmalarımda ilke bazlı si,yaset yapma hassasiyetini göstermeye çalıştık. Ama arkadaşlar bu çalışmaalrımızda hassas bazı noktalarımız vardı. O da evimizin huzuru, ülkemizin huzuruydu. Ülkemizin huzuru, aynı zamanda da evimizin huzuruydu. Biz bunu gördük. O yüzden yaptığımız bütün değişikliklerde Ak Parti hükümetlerinin icraatlerini en iyi anlayanlar da işte bu evlerdeki kadın kardeşlerimiz oldu.

Sağlıkta yaptığımız reformlar, eğitimde yaptığımız reformlar, sosyal güvenlik sisteminde yaptığımız reformlar ve bugün şu anda sayamayacağım pek çok reformları aslında doğrudan doğruya evimizdeki huzurun arttırdığını en iyi anlayanlar kadın kardeşlerimiz oldu. Şükredecek pek çok şey yaptık. Bu anlamda da kadın kollarımız üzerlerine düşen görevleri hem ilimizde hem ilçemizde ve tümTürkiye genelimizde fazlasıyla yaptı. Kuruluşumuzdan bugüne kadar ilimizde ilçelerimizde görev alan tüm kadın kolları yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Şu birkaç aylık dönem zarfında da ilçe kongrelerimize, ilçe kadın kolları, ilçe gençlik kolları kongrelerimşz yaptık. Seçilmiş olan tüm arkadaşlara da önümüzdeki dönemdeki çalışmalarında başarılar diliyorum.”

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. ev kadınlar – Ak Parti icraatlerini en iyi anlayanlar ev kadınlarıdır” EV LERİMİZ HUZURLUDA SAYIN VEKİL BU PATLAMAYA HAZIR TOPLUM NİYE
  ÇOCUK CİNAYETLERİ
  KADIN CİNAYETLERİ
  AĞZA ALINA MAYAN AMERİKADA DA OLUYOR DİYE NORMALLEŞEN ÇİRKİNLİKLER NİYE
  İKLTİDARSIN NİYE BİLECİK İN YOLU YOK
  HASTANE YOK
  MÜTAHİTE SATIP YAPTIK DEMEK DEN BAŞKA BİRŞEY YOK
  HIRSIZLIK NORMAL
  AKRABA KAYIRMAK SEVAP
  ÜLKEDE AĞIR BİR DEPRESYON VAR GÖRÜN BUNU
  12 ÖNCE ÇOCUK OLANLAR BU GÜN ZALİM OLDU
  İŞTE SİZE EV KADINLARININ ANLADIĞI GERÇEK

 2. MERAKLI – SAYIN VEKİLİM MHP AYDIN MİLLETVEKİLİ UZUNIRMAK IN ŞAHSINIZA ATFEN YAPTIĞI “ULUFE” AÇIKLANASINA NE GİBİ AÇIKLAMA YAPACAKSINIZ MERAK EDİYORUM.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

 • YORUM
reklam