AK PARTİ İFTARDA BULUŞTU
admin • 27 Ağustos 2011 00:50:22 
AK PARTİ İFTARDA BULUŞTU

 

Yoğun katılımcı eşliğinde gerçekleşen iftar yemeği sonrası, etkinliği düzenleyen isim olarak halka seslenen Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, “Öncelikle hepinizin Ramazan-o Şerifi mübarek olsun. Gerçekten rahmet, mağfiret ve bereket ayı Ramazan’ın da sonuna geldik. Birlik ve beraberlik, sevgi ve hoşgörü ayı diyoruz. Gerek temsil ettiğimiz mensubu bulunmakla şeref duyduğumuz partimiz memleketimizdeki birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörüyü daha ileri noktalara götürme noktasında sayın başbakanımızın önderliğinde gece gündüz çaba harcıyoruz. İlimizde yapmış olduğumuz faaliyetlerle birlikte ve beraberliğimizi hemşerilerimiz arasında en üst noktaya çıkarma gayreti içerisinde olduk.
İnşallah bu beraberlik devam ettiği sürece hem siyasi anlamda hem de sosyal anlamda bu başarılarımız devam edecektir. Hep biri olalım iri ve diri olalım diyorum. Katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
“BİZ SADECE
EDEBİYAT YAPMIYORUZ”
 
Yağcı’nın ardından mikrofonu eline alan Milletvekili Fahrettin Poyraz, “Biz bu işin sadece edebiyatını yapmıyoruz, fiiliyatını da yapıyoruz” diyerek şu cümleleri aktardı:
“Güzel bir akşam ve güzel bir ortam. Ben bu ortamı bizim için oluşturan davetleriyle bizleri burada toplayan sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum. Hep söylüyoruz. Teşkilatız beraberiz birlikte yapıyoruz ve yapmalıyız. Ama sonuçta şunu da biz diğerlerinden farklı olarak görüyoruz. Biz sadece edebiyatını yapmıyoruz fiiliyatını da yapıyoruz. Karşılığını da fazla fazla aldığımız kanaatindeyim. Bugün eğer Türkiye’de üst üste seçimlere girip, üst üste seçimlerden çıkan bir AK Parti varsa, bugün Türkiye’de dün nasılsa bugün de öyle yarın da artık öyle devam eder anlayışı tamamen yıkılıp, onun yerine hep yeni söylendiği ve yeni şeylerin yapıldığı bir Türkiye varsa ve sınırlarını aşan bir güce sahip bir Türkiye varsa başında da AK Parti varsa bunun da mimarları bir ve beraber olan siz değerli AK Parti gönüllüsü kardeşlerimizsiniz.
Bunu tabiî ki lafta bırakmayacağız. Bunu gönle indirip uygulamalarımıza yansıtacağız. Sonuçta da tabiî ki tevekkül edeceğiz. Biz iyi niyetli bir yola çıktıktan, samimi olduktan, üzerimize düşeni yaparak tevekkül ettikten sonra Cenab-ı Allah inşallah bizim amellerimizi karşılıksız bırakmayacak boşa çıkarmayacaktır diye düşünüyorum. Bugün Türkiye hakikaten zor bir dönemden geçiyor. Şundan emin olun. Dünden daha iyi durumdayız. Zorlukları nasıl düğüm düğüm çözerseniz işte bu kadrolar tek tek çözdü ve çözmeye devam ediyor.
Şu işin şöyle bir sıkıntısı var. Bir arkadaşınızın işini yaptığınız zaman bilin ki o arkadaş bir daha kendi işi için ya da arkadaşı eşi dostu için bir daha size gelir. Türkiye için de aynı şey geçerli. Bir problemi çözdüğünüz zaman karşınıza bir problem daha çıkar. Sadece bu ülke içinde değil ülke sınırlarını aşacak şekilde problemler çıkar ve siz birini çözdüğünüz zaman bir yenisi çıkar. Aslında bunlar da bir fırsattır onu da söyleyeyim. Bizim bireysel olarak ekip ve kadro olarak potansiyelimizi dışa yansıtma anlamında bu krizler bu krizler de birer fırsattır.” HASAN GÜNER
 
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x