AK Parti İl Başkan Adayı Bayrak Oldu

AK Parti İl Başkan Adayı Bayrak Oldu

Geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giden aday adayları arasında yer alan Bayrak, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kararı neticesinde İl Başkanı adayı olarak belirlendi.

İl Başkan adayı belirleme çalışmalarının sonlandırılması kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu başkanlığındaki grup, Bilecik İl Başkanı aday çalışmalarını sonlandırılması için Çaltı eski Belediye Başkanı Osman Yılmaz, TSO Meclis Üyesi ve eski Türk Telekom Müdürü Mefail Ateş, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Cinit, kuyumcu Arfettin Palacıoğlu, Bilecik AK Parti Milletvekili aday adayı Salih Kaya, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu İl Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Nusret Tosun, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Şadan Turhan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cengiz Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, eski bürokrat Veli Yetim ve Avukat Kadir Bayrak’ı son mülakatları tamamlamak üzere genel merkeze davet etmişti.

Belirlenen isimlerin genel merkezdeki görüşmelerin ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu’na sunulacağı belirtilmişti. Bu kapsamda Başbakan Davutoğlu ile yapılan görüşmelerde Ak Parti İl Başkan adayı olarak Kadir Bayrak’ta karar kılındığı bildirildi.

 31 Ocak 2015 Cumartesi günü gerçekleşecek olan AK Parti İl Kongresi’nde İl Başkanlığı için tek aday Bayrak olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam