AK PARTİ İL GENEL MECLİS ADAYLARI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ İL GENEL MECLİS ADAYLARI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

OSMAN YILMAZ;” BEŞİ BİRYERDE SEFERE ÇIKTIK”

AK Parti Bilecik İl Genel Meclis Üyesi Adayları Gazetemizi ziyaret etti.

31 Mart Mahalli seçimlerde Ak Parti’den İl Genel Meclis Üyesi Aday olan Osman Yılmaz, Zeki Kayadelen, Salih Elmas, Oğuz Yiğit ve Mete Gökalp Şahin gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz sahibi Mehmet Ergün ile seçim gündemini değerlendiren adaylar, çalışmalarına son hız devam ettiklerini belirttiler.

“HEP BİRLİKTE ÖNCE BAŞARACAĞIZ SONRA ÇALIŞACAĞIZ”

Birlik ve beraberlik mesajı veren adaylar, Bilecik’e hizmet için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını vurguladılar. 5 İl Genel Meclis Üyesi Adayı ile birlikte, etkili ve verimli çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran İl Genel Meclis Üyesi Adayı Osman Yılmaz; “Beşi bir yerde, beşi birlik aynı ayarda  olan değerli arkadaşlarımızla sefere çıktık. Talebimiz beşimizin birden İl Genel Meclis Üyesi olmasıdır. Bilecik’te il geneli ile, Belediyesi ile, hükümeti ile bir olup hizmetlerin devamını sağlamak amacıyla bu yoldayız. İnşallah 31 Mart seçimlerimiz ilimize, köylerimize, ülkemize hayırlı olur. Hep birlikte önce başaracağız, sonra çalışacağız. Seçimlerin hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Gazetemize çalışmalarında başarılar dileyen adaylara Gazetemiz Sahibi Mehmet Ergün de seçim çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam