• DOLAR
    5,4686
    % 0,01
  • EURO
    6,2125
    % 0,14
  • ALTIN
    229,5834
    % 0,17
  • BIST
    104.326
    % -0,26
AK PARTİ İLÇE VE BELDE LİSTELERİ

AK PARTİ İLÇE VE BELDE LİSTELERİ

GÖLPAZARI AK PARTİ LİSTELERİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Hayri Suer

KONTEJYAN

Ufuk Bozkan

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAYLARI

  1. İsmail Kara
  2. Yaşariye Akkaya
  3. Mehmet Yıldırım
  4. Osman Kervan
  5. Ali Şenel
  6. Arzu İnebolulu
  7. Hamdi Çetinkaya
  8. Fatma Esen

İL GENEL MECLİSİ

  1. Mustafa Özkan
  2. Oktay Karcı

BOZÜYÜK AK PARTİ LİSTESİ

BELEDİYE BAŞKANA DAYI

Fatih Bakıcı

KONTEJYAN

  1. Paşa Dündar
  2. Musa Sosa
  3. Rıdvan Öz

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

  1. Ali Avcıoğlu
  2. Mehmet Doğan Tunç
  3. Merve Ünsal
  4. Harun Orhan Top
  5. Abdurahman Kırgız
  6. Adnan Özel
  7. Kamil Poyar
  8. Gül Kurt
  9. İsmail Seyhan
  10. Ahmet Umut
  11. Celal Bakır
  12. Zafer Akkaya
  13. Mithat Can Ceyhan
  14. İsmail Çelik
  15. Hikmet Ertekin
  16. Naci Can
  17. Ertan Turgut
  18. Aliye Oğulbalı
  19. Mehmet Yılmaz
  20. Hayrettin Duman
  21. Necmi Kaplan
  22. İzmail Buz

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

  1. Mesut Çetin
  2. Erdinç Gesge
  3. Mustafa Uyan
  4. Gençağa Serarslan

 

YENİPAZAR AK PARTİ LİSTELERİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Zafer Atıldan

 KONTENJAN

Tuğrul Ünsal

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Resül Alkaya
  2. Mehmet Ceylan
  3. İbrahim Çelik
  4. Hüseyin Güven
  5. Adil Özkan
  6. Hatice Nalbant
  7. Emrullah Uysal
  8. Seyfi Keskin

İL GENEL MECLİSİ

  1. Yücel Kaya
  2. Mehmet Yılmaz

 

 

PAZARYERİ AK PARTİ LİSTELERİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Muzaffer Yalcın

KONTEJYAN

Enver Erkanlı

BELEDİYE MECLİSİ

  1. SELAMİ ÖZDİL
  2. ERKAN KARAKAŞ
  3. ORHAN MERGEN
  4. HÜSEYİN ÜNAL
  5. SEVDA YILMAZ
  6. YAŞAR KARABEY
  7. FAHRİ SEVİM
  8. AHMET KAYRAK

İL GENEL MECLİSİ

  1. Alaattin Emral
  2. Mehmet Yetimler

 

OSMANELİ AK PARTİ LİSTELERİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Mustafa Kürek

KONTEJYAN

Ahmet Kesenek

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Şaban Güdem
  2. Mustafa Çakıcı
  3. Dursun Ağca
  4. Ersin Uğur
  5. Erkan Kaya
  6. Fahri Geçim
  7. Abdullah Tufan
  8. Tuncay Köse
  9. Hikmet Aydın
  10. Hikmet Aydın

İL GENEL MECLİSİ

  1. Alper Karadağ
  2. Erol Cengiz

İNHİSAR AK PARTİ LİSTELERİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Mehmet Kepez

KONTEJYAN

İbrahim Emre İşleten

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Hakkı  Karaca
  2. Şule Yılmaz
  3. Ali Ürker
  4. Mevlüt Ayanoğlu
  5. Salahattin Koyunlar
  6. Mehmet Dingeç
  7. Halil Can
  8. İsmail Tiryaki

İL GENEL MECLİSİ

  1. Nihal Arslan
  2. Hüseyin Öteyaka

 

VEZİRHAN AK PARTİ LİSTELERİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Kemal Girgin

KONTEJYAN

Fahri Ateş

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Hasan Akyol
  2. Serden Dokan
  3. Saim Ataman
  4. Alaattin Başhan
  5. Hasan Yaman
  6. Fitnat Ceyhan
  7. Yaşar Güleç
  8. Nevzat Arıtaş

 DODURGA AK PARTİ LİSTELERİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Selim Tuna

KONTEJYAN

Arif Gökkaya

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Nazif Yetim
  2. Musa Tuncay
  3. Akif Şan
  4. Mehmet Ali İnce
  5. Recep Üstün
  6. Arife Günnar
  7. Ali Osman Erim
  8. Alihan Kayaoluk

BAYIRÖY AK PARTİ LİSTELERİ

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Mustafa Yaman

KONTEJYAN

Gönül Aslan

BELEDİYE MECLİSİ

  1. Hüseyin Kara
  2. Serdar Çevik
  3. Ahmet Kızmaz
  4. Ahmet Ünal
  5. Samet Er
  6. Umut Şimşek
  7. Tayfun Doğan
  8. Sabri Bulut

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam