AK PARTİ KADIN KOLLARINA YENİ BAŞKAN

AK PARTİ KADIN KOLLARINA YENİ BAŞKAN

 

            Adalet ve Kalkınma Partisi Bozüyük İlçe Kadın Kolları 3. Olağan Genel Kurul Kongresi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Yapılan kongrede İlçe Kadın Kolları Başkanlığına kongreye katılan tüm delegelerin oyunu alan Gülcan Bayraktar seçildi.
            Bozüyük Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan kongreye AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Oya Işık , AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, Kadın Kolları İl Başkanı Emel Yıldırım, İl Gençlik Kolları Başkanı Ertan Uysal, İlçe Başkanı Harun Orhan Top ve delegeler katıldı. AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş kongrenin hayırlı olmasını dileyerek yaptığı konuşmasında İktidar partisinin çalışkan hanımlarını “gizli kahramanlar” diye nitelendirdi ve AK Parti’nin hanımlara büyük bir önem verdiğini anlattı. Kongre Divanı’nın AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Oya Işık, Yönetim Kurulu Üyesi Sezer Katırcıoğlu, Seçim İşleri Başkanı Esra Özkan ve Yerel Yönetimler Başkanı Nilüfer Yurttutan’dan oluştuğu İlçe Kadın Kolları 3. Olağan Genel Kurul Kongresi’nde 105 delege oy kullandı. Başkan Gülcan Bayraktar seçime katıldığı 25 asil yönetim kurulu üyesi ve 25 adet yedek yönetim kurulu üye listesi ile birlikte tüm delegelerin oyunu alarak AK Parti Bozüyük İlçe Kadın Kolları Başkanı oldu.
            Yapılan seçim sonrasında söz alarak kısa bir konuşma yapan yeni Kadın Kolları İlçe Başkanı Gülcan Bayraktar AK Parti kurulduğu günden beri partinin içinde olduğunu, aktif görevler aldığını ve bu görevi de layıkıyla yerine getirmek için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi. Gülcan Bayraktar’ın evli ve 2 çocuk sahibi olduğu öğrenildi.
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam