AK PARTİ OSMANELİ TEŞKİLATI’NDAN İLÇE HASTANESİNE 7 ADET TELEVİZYON

AK PARTİ OSMANELİ TEŞKİLATI’NDAN İLÇE HASTANESİNE 7 ADET TELEVİZYON

Osmaneli Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Güdem ve yönetim kurulu, Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastahanesine karantinada olan hastalar için 7 adet televizyon hediye etti.

Ak Parti İlçe Başkanlığı olarak aralarında topladıkları yardımlarla 7 adet televizyon alarak hibe etti. Yapılan bu davranış, hastanede karantinada olan hastalar için moral olurken ilçe halkı da memnuniyetle karşıladı.

İLÇE VE KÖYLERDE 600 KOLİ YARDIM PAKETİ DAĞITILDI

Yine Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Güdem yönetim kurulu, üyelerden sağladıkları desteklerle 600 koli yardım paketini hem ramazan ayı, hem de koronavirüsten dışarıya çıkamayan vatandaşlar için ilçede ve köylerde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Yapılan yardımlar sonrası Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Güdem’i ziyaret etti. Başkan Şahin ziyarette yaptığı açıklamada bu özel günlerde Osmaneli halkına destekleri için Güdem’e, yönetim kuruluna ve Ak Parti üyelerine teşekkür ederek; “Osmaneli’ye hizmet için oluşturduğumuz birlik ve beraberliği yeni projelerimize destek için bakanlıklara taşımada İlçe Başkanımız Şaban Güdem ile birlikte hareket ediyoruz. Koronavirüs tedbirlerine rağmen hep birlikte uyum içinde bakanlıklardaki işlerimizi takip ediyor. İl Başkanımız Fikret Karabıyık ve Milletvekilimiz Selim Yağcı ile iletişim içinde Osmaneli projelerine bakanlıklardan destek için çalışıyoruz. Osmaneli’ye hizmet için her zaman birlikte hareket ettiğimiz tüm siyasi partilerimize ve meclis üyelerine de bu vesile ile tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam