AK PARTİ PAZARYERİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İFTAR
admin • 23 Ağustos 2011 10:31:09 
AK PARTİ PAZARYERİ İLÇE TEŞKİLATINDAN İFTAR

 

AK Parti Pazaryeri İlçe Teşkilatı tarafından iftar verildi. 
TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Başkanı AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin tahmin edilemeyecek kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu kaydetti. 
Söz konusu potansiyeli iyi işlemenin yerel yönetimlere ve hükümetlere ait olduğunu ifade eden Poyraz, şöyle konuştu: 
''AK Parti, üç genel ve iki yerel seçim ile iki referandumda halkın tercihini aldı. Bugüne kadar birçok işleri başardık. Pazaryeri ve ülkemiz adına yapılacak daha çok iş var. Sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun farkındayız. Halil Eldemir ile güzel bir seçim dönemi yaşadık. Kendisi için de güzel bir tecrübe oldu. El ele vererek güzel işler yapabiliriz. Bir takım kısır çekişmelerle bu iş başından zarar görür. Böyle şeylerden uzak durup, birbirinize destek olursanız, AK Parti teşkilatlarına da güzel bir örnek olursunuz. Pazaryeri'nde bu potansiyeli görüyorum. Yeter ki bir ve beraber olalım.
Yaklaşık 2,5 yıldır vekil kaymakamın görev yaptığı ilçeye ilk kararnamede asil kaymakam atanacak. Bu dönemde yapılacak önemli projelerden biri de Ahı Dağı yolu olacak.'' 
İl Başkanı Kurtulmuş da Ramazan'da birlik ve beraberliğin, dayanışma ve yardımlaşmanın zirve yaptığını belirterek, seçimlerde alınan başarıdan memnun olduklarını bildirdi. 
İftar programına Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Turan ve genel seçimlerde AK Parti'den milletvekili adayı olan Halil Eldemir de katıldı.AA
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x