AK PARTİ YARDIMDA HIZ KESMİYOR

AK PARTİ YARDIMDA HIZ KESMİYOR

 

Bilecik İlim Yayma Cemiyeti önünden yola çıkan yardım tırları Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, Ak Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, İlçelerin teşkilat başkanları ve partilerin dualarıyla uğurlandı.

Yardım tırları yola çıkmadan önce açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Kadir Bayrak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kampanyamıza destek veren herkese teşekkür ediyorum.”

“Genel merkezimiz Sosyal Politikalar Başkanlığının talimatları doğrultusunda Suriye Bayırbucak Türkmenleri için başlattığımız yardım kampanyasında, hazırladığımız tırlarımızı az sonra yolcu edeceğiz. Bu kampanyada ensar ruhuyla, hayırda yarışma bilinciyle bu kampanyamıza destek veren bütün Bilecikli hemşehrilerimize ben sizler aracılı ile teşekkür ediyorum.

Bu kampanyanın yürütülmesinde sorumluluğu üstlenen sosyal politikalar başkanımız Salih Kaya başta olmak üzere bizden desteğini hiçbir esirgemeyen başta Bilecik Belediye Başkanımız, Bozüyük Belediye Başkanımız bütün belediye başkanlarımıza yardımların paketlenmesinde gün boyu çalışan hanım kollarımıza, gençlik kollarımıza onların teşkilat mensuplarına, merkez ilçe yönetimimize, Söğüt ilçe başkanlığımıza diğer bütün ilçe başkanlıklarımıza onların değerli yöneticilerine ve bu kampanyada emeği geçen yurdunu bize açan İlim Yayma Yurdunun değerli yöneticilerin ve bütün hemşehrilerimize bir kez daha sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum.

Allah hayırlarını kabul etsin.Az önce de söylediğim gibi inşallah tırlarımız da kazasız ve belasız bir şekilde oradaki kardeşlerimize bu yardımlarımızı ulaştırsın. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.”

MEHMET SELİM SAÇTI

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam