• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI ŞEKER’DEN BAŞKAN YAĞCI’YA ZİYARET

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI ŞEKER’DEN BAŞKAN YAĞCI’YA ZİYARET

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker'e teşekkür etti.

 

Beraberinde AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman ve Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş'un da hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Karşılıklı görüş alışverişlerinin gerçekleştirildiği ziyaret sonunda Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker'e, üzerinde Osmanlı Armasının bulunduğu tabak hediye etti.

 

Misafirlerini kapıda uğurlayan Belediye Başkanı Selim Yağcı daha sonra konukları ile birlikte Şeyh Edebali Türbesi'ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, Şeyh Edebali Türbesi'nde dua eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker'e ilimizdeki çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam