AK PARTİ ZAFERİNİN ARDINDAN DESTEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

AK PARTİ ZAFERİNİN ARDINDAN DESTEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Ak Parti Bilecik teşkilatı 1 Kasım’da yapılan seçimlerde yakaladığı zaferin ardından basın mensuplarıyla bir araya geldi.

SEÇİM ZAFERİNDE EMEĞİ OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİLDİ

Şelale Cafe’de yapılan kahvaltı programda Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, İl Başkanı Kadir Bayrak,  Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Ak Parti il  teşkilat mensupları basın mensuplarının karşısına geçti. Kısa bir şekilde seçimleri değerlendiren partililer ayrıca başarılı oy oranında desteği olan herkese teşekkür etti. Toplantıda 1 Kasım seçim zaferinde emeği geçen herkese teşekkür edilirken, seçimin kaybedenin olmadığı, tek kazananın Türk milleti olduğu vurgulandı.

AK PARTİ İL BAŞKANI KADİR BAYRAK:

BİLECİK’İN %90’I SANDIK BAŞINA GİTTİ

Açılış konuşması Ak Parti İl Başkanı Kadir Bayrak tarafından yapıldı. 1 Kasım genel seçimini değerlendiren Bayrak, ülke genelinde %85, Bilecik genelinde ise %90 düzeyinde yüksek bir katılım oranı olduğunu ve bir oyların birkaç saat içerisinde güvenli ve doğru bir şekilde yapıldığını kaydetti.

Ak Parti’nin dünya tarihinde istisna olan bir başarı gösterdiğini dile getiren Bayrak, “ İktidar partileri genelde oy kaybederler, muhalefet partileri güç kazanır. Fakat Ak Parti ise dünya tarihinde bir istisna göstererek iktidardayken gücünü devam ettiren hatta arttıran bir parti oldu” dedi.

ELDEMİR CUMA GÜNÜ MAZBATA ALACAK

Bayrak ayrıca Eldemir’in Cuma günü saat 11.30’da mazbata alacağını duyurarak tüm Bilecik halkını bu törene davet etti.

“2023 hedefiyle davamızda istikrarlı bir şekilde yürüyeceğiz” diyen Bayrak, ayrıca teşkilat mensuplarına da verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI:

“HALİL BEY’İN YÜKÜ DAHA DA ARTACAK”

Bayrak’ın ardından konuşan Belediye Başkanı Yağcı, 7 Haziran seçimlerinin ardından Türk milletinin Ak Parti ile yürüme kararı aldığını dile getirdi. Bilecik’e yakışır bir seçim atmosferi atlattıklarını ifade eden Başkan Yağcı, 1 Kasım seçiminden başarıyla çıkan Eldemir’in de yükünün bundan sonra daha fazla artacağını belirtti.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINA KAVUŞACAĞIZ”

1 Kasım seçimlerinin kaybedenin olmadığı tek kazanın Türk milleti olduğunu vurgulayan Yağcı, “Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyetimizin 100. Yılına kavuşacağız” dedi. Seçim döneminde emeği geçen herkese teşekkür eden Yağcı ayrıca “Bilecik’te huzurlu ve güvenli bir şekilde seçime gitmemizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bilecik’e yakışır bir seçim atlattık. Ayrıca bu atmosfere katkı sağlayan CHP Milletvekili Yaşar Tüzün’e de teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

AK PARTİ BİLECİK  MİLLETVEKİLİ HALİL ELDEMİR:

“AK PARTİ TOPLUMUN ÇİMENTOSUDUR”

Son olarak konuşan Ak Parti Milletvekili Halil Eldemir ise konuşmasına “Sandığa giden ve sandık başında görev yapan  herkese teşekkür ediyorum” sözleriyle başladı.  

Ak Parti’nin toplumsal ihtiyaçlara cevap veren bir parti olduğunu belirten Eldemir, Ak Parti’nin birleştirici özelliğine vurgu yaparak “Ak Parti toplumun çimentosudur” dedi.

Eldemir, “Kimse kendini mahzun görmesin. Kimse başkasını ötekileştirmesin. Bu ülkeyi hep beraber ileriki dönemlere götüreceğiz.

MUHALEFETİN İL BAŞKANLARINDAN TEBRİK TELEFONU

Seçimin ertesi gününde Yaşar Bey’i de arayarak tebrik ettim.CHP ve MHP il başkanları da beni arayarak tebrik etti. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Bilecik’te siyaset bu toprakların özüne yakışır bir şekilde gerçekleşti. Bu ortam için katkı sağlayan herkese ayrıca teşekkür ediyorum.

“TÜM İLÇELERİMİZE TEŞEKKÜR EDECEĞİM”

Seçim gezilerimize de başlamış bulunmaktayız. Tüm ilçeleri gezerek verdikleri desteklerden dolayı hemşehrilerimize teşekkür edeceğiz.

Önümüzdeki süreçte sorumluluklarımız da artıyor. Bu sürecin vereceğimiz hizmetler açısından hayırlı ve uğurlu geçmesini temenni ediyorum. Bilecik’imizi ve Türkiye’mizi ileriye götürmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizden dualarını bizden esirgememelerini istiyorum. Teşkilatımıza ve destek veren tüm halkımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.”

Toplantının ardından il teşkilatı ve yöneticiler toplu fotoğraf çektirdi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam