AK PARTİ’DE HEYECAN YÜKSELDİ

AK PARTİ’DE HEYECAN YÜKSELDİ

AK Parti hareketli günler geçiyor. İlçe ve belde belediye başkan adaylarının kimler olacağı merakla beklendiği bu günlerde Bilecik’in Ak Parti kurmayları AK Parti Genel Merkeze çıkartma yaptığı öğrenildi.

İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Ümran Karayiğit, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman ve belde başkanlarından oluşan heyet Vekil Selim Yağcı ile birlikte AK Parti Genel Merkezde bir takım görüşmeler yaptığı belirtildi.

Yapılan ziyaret kamuoyunda belde ve ilçe belediye başkan adaylarının belirlemeye yönelik olduğu yorumlanırken AK Parti’den resmi bir açıklama henüz gelmedi.

Ankara ziyaretiyle ilgili açıklamada bulunan Milletvekili Selim Yağcı; “31 Mart Yerel Seçimlerinde İlçe ve Beldelerimizde Başkan Adaylarımızı belirlemek için AK Parti İl Başkanımız Fikret Karabıyık, İlçe ve Belde Başkanlarımız, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanımız ile yoğun mesailer harcıyoruz. Şehrimize hizmet noktasında en doğru Başkan adayını belirlemek için istişarelerde bulunuyoruz. Tevazu, samimiyet ve gayret ile gönül belediyeciliği için durmak yok yola devam.” İfadelerine yer verdi.

Yapılan ziyaretin ardından yakın zamanda ilçe ve belde belediye başkan adaylarının yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam