Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
Ak Parti’de İlçe Başkanlarından şok istifa
Sosyal Medyada Paylaş

Ak Parti’de İlçe Başkanlarından şok istifa

Ak parti’de ilçe başkanları istifa etti.

 

Ak parti  Osmaneli ilçe başkanı Mefaret Göbekçi, Söğüt ilçe başkanı Mesut İpekçi, Bozüyük ilçe başkanı Mesut çetin, Yenipazar ilçe başkanı Ahmet Çağlayan  ve İnhisar ilçe başkanı Osman İşleten  istifa ettiği öğrenildi.

İl yönetimi tarafından istifaları istenen ilçe başkanlarının bir kısma il genel meclisi, belediye meclisi ve belediye başkanlığı için aday başvurusunda bulunulacağı öğrenildi.

Bozüyük ilçe başkanı Mesut çetin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “5 yılı geçkin bir zamandır onurla yürütmekte olduğum, Ak parti Bozüyük ilçe başkanlık görevimden, parti kurullarımızın bilgisi dahilinde 31 Mart yerel seçimlerinde il genel meclisi adaylığı başvurusunda bulunacağımdan dolayı, istifa etmiş bulunmaktayım. Yeni görevlendirilecek ilçe başkanıma ve yönetimine çalışmalarında başarılar dilerim. Hakkınızı helal edin..”

İstifasını veren bir diğer ilçe başkanı Mesut ipek sosyal medyada şu paylaşımda bulundu: “Yaklaşık 5 yıl süren söğüt İlçe Başkanlığı görevimden, parti kurullarının onayı ve yeni verilecek görevleri en iyi şekilde yapmak için istifa etmiş bulunmaktayım.
Bu süre zarfında bilmeyerek veya istemiyerek sizleri kırdıysam ve üzdüysem hepinizden helallik istiyorum.Benimde hakkım sizlere kat kat helal olsun.
Tüm hemşehrilerimi saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.
Selam ve dua ile Kalın sağlıcakla”

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım