AK PARTİ’DEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

AK PARTİ’DEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

         Bilecik AK Parti Milletvekili Selim Yağcı beraberindeki AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık ve  AK Parti Belediye Başkan adayları ile birlikte Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş ve Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin’e verdikleri hizmetler sebebiyle teşekkür ziyaretinde bulundu.

            Bilecik AK Parti Milletvekili Selim Yağcı, geçtiğimiz Pazar günü Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde AK Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek’in katılımı ile yapılan aday tanıtım toplantısında 31 Mart Yerel Seçimlerinde aday gösterilmeyen Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i ziyaret etti. Ziyaretlerde Milletvekili Yağcı’ya  AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık ve  AK Parti Belediye Başkan adayları Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Gölpazarı belediye başkan adayı  Suer, Söğüt belediye başkan adayı  Osman Yılmaz, Yenipazar belediye başkan adayı  Zafer Atılgan, Osmaneli belediye başkan adayı  Mustafa Kürek, İnhisar belediye başkan adayı  Mehmet Kepez, Bozüyük ilçesine bağlı Dodurga beldesi Belediye Başkanı  Selim Tuna, Bilecik merkez Vezirhan beldesi belediye başkan adayı Kemal Gergin ve Bayırköy beldesi belediye başkan adayı Mustafa Yaman eşlik etti.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Milletvekili Selim Yağcı “AK Partimiz büyük bir ailedir. 2002 yılından bu yana 17 yıldır şehrimizde el ele gönül gönüle vererek liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde güzel hizmetler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kutlu davamıza hizmet yolculuğunda birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte çalıştık. Bugünde İl Başkanımız, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımız ve Belediye Başkan adaylarımızla birlikte 2014-2019 yılları arasında Osmaneli İlçemize ve Vezirhan Beldemize canla başla hizmet eden dava arkadaşlarımızı ziyaret ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür ettik. Bayrak koşusunda durmadan yorulmadan koşan tüm AK neferlere teşekkür ediyorum, Bayrağı devralan kardeşlerime başarılar diliyorum. Hep birlikte daha iyiye daha güzele” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam