Ak Parti’den Kongre Sürecine İlişkin Değerlendirme

Ak Parti’den Kongre Sürecine İlişkin Değerlendirme

AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık ve Milletvekili Selim Yağcı, il başkanlığı kongre sürecine ilişkin açıklamalarda bulundular.

İl Başkanı Fikret Karabıyık, Milletvekili Selim Yağcı, Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Karadayı, İl Genel Meclis Başkanı Osman Yılmaz başta olmak üzere belediye başkanları, ilçe ve belde başkanları, belediye ve il genel meclis üyelerinin de katıldığı geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantının ardından il başkanı Karabıyık ve Milletvekili Yağcı, kongre sürecine ilişkin açıklamalarda bulundular.

“HER DAİM YANINDA OLACAĞIM”

İl Başkanı Karabıyık, genel merkezin aday belirlemek için önümüzdeki hafta çalışma başlatılacağını belirterek, “İl başkanımızın belirlenmesi ile ilgili saha ve kamuoyu çalışmaları yapılacak.  Önümüzdeki hafta teşkilatlarımız ile görüşülerek bir arkadaşımız seçilecek ve kongreye götürecek” dedi.

Kendisinin yeni seçilecek il başkanının her daim yanında olacağını vurgulayan Karabıyık, “Dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde nefer olarak çalışmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yapacağız. Yeni il başkanımızın neresinde olmamız gerekiyorsa sayın vekilimizle birlikte sonuna kadar destek olacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ise “Hep el ele, gönül gönüle bu davada, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemize ve şehrimize devam edeceğiz.” dedi.

Partisinin il başkanlığında yaptığı açıklamada, AK Parti Bilecik İl Başkanlığı konusunda yeni bir sürecin başladığını belirten, Türkiye’nin en genç il başkanı olan ve 5 yıl görev yapan mevcut İl Başkanı Fikret Karabıyık’a hizmetleri için teşekkür eden Yağcı, şu ifadelere yer verdi:

“HİÇ KİMSE BULANIK SUDA BALIK AVLAMA NOKTASINDA OLMASIN”

“Bundan sonra hep el ele, gönül gönüle bu davada, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemize ve şehrimize devam edeceğiz. Dün de bugün de yarın da birlikteyiz. AK Parti 19 yaşında bir partidir ve il başkanı, ilçe başkanı nasıl seçilir bellidir. Dolayısıyla hiç kimse bulanık suda balık avlama noktasında olmasın. Pozitif veya negatif, biz hiç kimsenin yanında ya da karşısında değiliz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam