• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDI

AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDI

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından seçilen Belediye Meclisi Üyeliğine ve İl Genel Meclisi Üyeliğine seçilen AK Parti’li adaylar mazbatalarını aldı.

Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Büşra İlhan’dan mazbatasını alan Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri şu şekilde ; Nusret Dahil, Akın Atakan, Gülcan Namal, Hamdi Salt, Hasan Cinit, Sezer Sargıl, Çetin Kaya, Muhammet Karadayı, Turgay Yıldız, Köksal Arslan

Ak Parti İl genel Meclisi üyeleri  Osman Yılmaz ve Zeki Kayadelen mazbatalarını aldı.

Mazbata töreninde konuşan Milletvekili Selim Yağcı şu ifadelere yer verdi ; “Ak parti Bilecik teşkilatı olarak bugün birazda buruk bir töreni gerçekleştiriyoruz . özellikle Bilecik merkez anlamında Ak parti siyaseti başladığı günden itibaren il belediye başkanlığı noktasında daha görkemli törenlerle almak nasip olmuştu ama biz öznesinde temelinde insanı ön plana koyan bir anlayışa sahibiz ve insanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesiyle yola çıktık ve insanımızın halkımızın vereceği karar başımızın üzerinedir. Ne zaman milletimiz bizlere güvendi onlara layık olmak için var gücümüzle gecemiz gündüzümüzle çalıştık. Bizler milletimiz bizlere verdiği yetki oranda onu en iyi şekilde milletimize hizmet olarak götürme çabası gayreti içerisinde olduk. Bundan sonrada bu yetkiyi devralan arkadaşlarımızın üzerlerinde çok daha iyi bir görev var farkı fark ettireceklerine ben canı gönülden inanıyorum. Belediye meclis üyelerimizle il genel meclis üyelerimizle , belediye başkanlarımızla ak parti cumhur ittifakını en iyi şekilde ve yerel yönetim anlayışını bundan sonra Bilecik halkımıza sunacağımızı ben canı gönülden inanıyorum. Üzülmek yok daha çok çalışacağız, daha çok gayret göstereceğiz inşallah milletimizin gönlüne gözüne yeniden girerek önümüzdeki dönemler içerisinde bu üzerinde hep dediğimiz güzide topraklara tarih şehrimiz Bilecik’imizin her köşesine hizmet etmeye belediyecilik olarak azmediyoruz. Bugünden itibaren gayret göstereceğiz çalışacağız ve inşallah gelecek seçimlerde daha güçlü bir başarıyla hemşerilerimize hizmet etmenin başarısını bulacağız. Bu seçim sürecinde başta belediye başkanı adaylarımız ve Bilecik belediye başkanı  adayımız Nihat bey olmak üzere , Kemal bey kardeşimize ve diğer tüm aday olan kardeşlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Gecesini gündüzüne katıp çalışan tüm mensup ve kardeşlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum ve bize oy versin vermesin her noktadaki hemşehri ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Onların bu noktadaki uyarlarını biz her zaman kalbimize de kafamıza da gerekli notları alacağız ve yine bu seçimlerin güvenlik içerisinde geçmesini sağlayan valimiz başkanlığında emniyet güçlerimize ve tüm kamu personellerimize huzurlarınızda ak parti adına teşekkür ediyorum.  Cumhur ittifakı olarak el ele hizmet etmedin halkla hakla bu gururunu yaşıyoruz.ben mazbatayı alan tüm arkadaşlarımı kutluyorum hayırlı uğurlu olsun diyorum.”

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam