AK PARTİ’YE İKİ ÖNEMLİ TRANSFER

AK PARTİ’YE İKİ ÖNEMLİ TRANSFER

Bilecik Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Nurkan Kahraman ve Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi Müdürü Gürsel Pakel’e; Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can tarafından AK Parti rozeti takıldı. Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can, Bağımsız Meclis Üyesi Nurkan Kahraman ve Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi Müdürü Gürsel Pakel’i tebrik etti.

Programda kısa bir değerlendirmede bulunan  Milletvekili Selim Yağcı, ‘’AK Partimiz gün geçtikçe büyüyor, gücüne güç katmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Nihat Can Bey ile birlikte Bilecik Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Nurkan Kahraman Bey ve Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi Müdürü Gürsel Pakel Bey’e AK Parti rozetlerimizi taktık ve Partimizin bir mensubu oldular. AK Partili olmak bir ayrıcalıktır. Partimizin saflarına katılan değerli kardeşlerime hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Nihat Can ise ‘’  Belediyemiz Bağımsız Meclis Üyesi Nurkan Kahraman ve Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi Müdürü Gürsel Pakel’e; AK Parti rozetlerimizi taktık ve AK Parti ailesinin birer ferdi oldular. Birlikten güç doğar anlayışı ile AK Parti çatısı altında hizmet verecek olan değerli dostlarımıza Partimize hoşgeldiniz diyor, hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. İnşallah hep birlikte Bilecik’imiz için güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam