• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AKIL VE ZEKA OYUNLARI İLÇE SEÇMELERİ YAPILDI

AKIL VE ZEKA OYUNLARI İLÇE SEÇMELERİ YAPILDI

Bilecik Akıl ve Zeka Oyunları Ligi Turnuvası kapsamında, Söğüt’ü temsil edecek öğrencilerin belirlenmesi için ilçe seçmeleri düzenlendi. Söğüt Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen turnuva ilkokullar ve ortaokullar düzeyinde gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen yarışmalar sonrasında İlkokul Pentago, Sudeym Zeynebu – Ayşeküflü İlkokulu Mangala: H. Zeynep Mercimek – Ayşeküflü İlkokulu Equilibrio: Edanur Çelik – Ayşeküflü İlkokulu Q Bitz: Zeynep Duru Kebeli – Salih ve Ömer Musaoğlu İlkokulu. Ortaokul Pentago: Zeynep Kalekaya – Yaşar Musaoğlu Ortaokulu Reversi: Eymen Bakla – Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu Kulami: Melisa Üstünalp – Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu Mangala: İlhami Hamza Bülbül – Çaltı Ortaokulu birincilik elde eden isimler oldu.  Aynı zamanda “Bilecik Akıl ve Zeka Oyunları Ligi Turnuvası’nda” Söğüt’ü temsil etmeye hak kazandılar.

Turnuva sonrasında Söğüt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden de bir açıklama yapıldı, yapılan açıklamada, “Öğrencilerimiz birincilikleri ile hem okullarını hem de onları çalıştıran öğretmenlerini aynı zamanda da İlçemizi gururlandırmışlardır. Öğrencilerimize, İlçe  Milli Eğitim Müdürülüğü olarak “Bilecik Akıl ve Zeka Oyunları Ligi Turnuvası’nda” başarılar diliyoruz. Okullarımızı ve emek veren öğretmenlerimizi de kutluyoruz”  ifadelerine yer verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam