ALT VE ÜST YAPILARIMIZ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

ALT VE ÜST YAPILARIMIZ GELİŞMEYE DEVAM EDİYOR

Şehrimizin her yönüyle güzel bir görünüme kavuşması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerişehrimizin dört bir köşesinde faaliyet gösteriyor.

Şehrimizin tüm noktalarındaki cadde ve kaldırımlarda yenileme ve onarım çalışmalarını sürdüren ekipler, bütün cadde ve sokaklardaki kötü görüntüye neden olacak noktalarda da çalışmalar gerçekleştiriyor.

 TOKİ'DE KURTULUŞ CAMİ SOSYAL DONATI ALANI

Şehrimizin her yönüyle modern ve estetik bir görünüme kavuşması için birçok bölgesinde çalışma gerçekleştiren ekipler Osmangazi Mahallesi'ndeki (TOKİ) Kurtuluş Cami yanına, misafir odaları, dinlenme noktaları ve lavabo noktalarıyla hazırlanmış Sosyal Donatı alanını mahalleye kazandırıyor.

BİLECİK BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ AİLE ÇAY BAHÇESİ KIŞ MEVSİMİNE HAZIRLANIYOR

Bilecik Belediyesi tarafından vatandaşlarımızın daha kaliteli ve sağlıklı bir şekilde hizmet alması amacıyla işletilmesi devralınan Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Aile Çay Bahçesi, gerçekleştirilen çalışmalar ile kış mevsimine hazırlanıyor. Çalışmaların bitmesi ile vatandaşlarımız, oluşturulan kapalı alanda kış mevsiminde de en iyi hizmeti almaya devam edecek.

KYK ÖĞRENCİ YURDU ÇEVRESİ GEODUVAR PROJESİ İLE ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK

Bilecik'imizi her yeni günde güzel çalışmalar ile buluşturan Bilecik Belediyesi, çalışmalar kapsamında Kredi Yurtlar Kurumu çevresinde gerçekleştirdiği Geoduvar tekniği ile çok daha estetik bir görüntüye kavuşuyor.

TOKİ ALT GEÇİDİ'NE YENİ ASFALT VE MAZGAL HATTI

Birçok faaliyet ile şehrimizin imarı noktasında önemli ve güzel çalışmalar gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ayrıca, TOKİ alt geçidi ve çevre yollarda yeni asfalt çalışması gerçekleştirdi.

ŞEHRİMİZİN BİRÇOK NOKTASINDA YENİ YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

İlimizin birçok bölgesinde asfalt yama ve düzenleme çalışmalarını da yerine getiren ekipler, şehrimizin birçok noktasında yeni yağmur suyu hattı çalışmasını gerçekleştiriyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam