• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE YILIN İLK DESTEĞİ

AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE YILIN İLK DESTEĞİ

Bilecik Belediyesi tarafından ilimizde faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüpleri temsilcilerine, 2018 yılının ilk maddi desteği yapıldı.

Amatör spor kulüplerine her yıl gerçekleştirdiği yardımlar ile bu güzel katkıyı gelenek haline getiren Bilecik Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da belirlenen maddi desteğin bir kısmını kulüp yöneticilerine teslim etti.

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan,  kentte faaliyet gösteren amatör spor kulüpleri temsilcilerine hazırlanan çekleri takdim etti.

İlimizdeki amatör spor kulüplerinin faaliyetleri ve kulüplerin spordaki yerine değinen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan, ”Bu yıl da Belediye Başkanımız Selim Yağcı’nın ilgilendiği ve yakından takip ettiği spor kulübü temsilcilerine yeni yıl için hazırlanan maddi desteği sağladık. Spordaki başarının alt yapı ve tesisleşmeye bağlı olduğu düşüncesi ile hareket eden ve şehrimizin birçok noktasında spor alanları ve tesisleri, vatandaşlarımızın hizmetine sunan Bilecik Belediyesi bu desteklerini hep sürdürecektir. Bu anlamda Belediye Başkanımız Selim Yağcı da gerek okullarımızda gerek şehrimizin birçok noktasında tesisleşme anlamında önemli çalışmalar gerçekleştiriyor.  Belediyemiz, ilimizde faaliyet gösteren birçok spor kulübüne şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da katkı vermeye devam edecek” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam