• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI

ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI

Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Grup müsabakaları düzenlenen seremoniyle Bilecik’te başladı.

Vali Bilal Şentürk, İstasyon Spor Salonundaki seremonide yaptığı konuşmada, Bilecik’te sporcuları, antrenörleri ve hakemleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, takımlara başarılar diledi.

Emek verilen hiçbir branşta başarısızlığın olmayacağını ve sporun önemine değinen Vali Şentürk, “Spor sıradan bir uğraş olarak değil, insanın kendi sağlığı için önemli. Hem fiziksel hem ruhsal hem de istikbaline ilişkin sağlıklı inşa sürecinde kişiliğini oluşturması bakımından da önemli olan bir uğraş olarak değerlendiriyoruz. Çünkü spor yapanlar disiplinli çalışma alışkanlığı ediniyorlar. Spora devam eden gencimiz, mutlaka hayatta başarılı olacağına inanıyorum. Sporun hiçbir zaman kaybedeni olmaz. Bulunduğunuz branşta başarılı olmak istiyorsanız disiplinli çalışmaya devam edin. Hayat mücadeleyle doludur. Küçük yaşta sportif müsabakalarla bunun provasını yapmış oluyorsunuz. Uluslar arası arenada ülkemizi temsil edecek gençlerin aranızdan çıkmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Neslihan Leblebicioğlu ise çocukların müsabakalarda verdikleri mücadelenin ve döktükleri terin ne kadar anlamlı olduğunu bildiklerini belirterek, disiplinli ve azimli çalışmalar sonucunda aralarından başarılı sporcuların çıkacağını söyledi.

Gerçekleştirilen turnuvada Bilecik, Eskişehir, Afyonkarahisar, Kütahya, Aydın, İzmir, Denizli, Muğla, Manisa ve Uşak illerinden 10 takım mücadele etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam