ANAFEN’DEN SBS’DE DÖRT DÖRTLÜK BAŞARI
admin • 13 Temmuz 2013 16:15:55 
ANAFEN’DEN SBS’DE DÖRT DÖRTLÜK BAŞARI

Konuyla ilgili açıklama yapan Bilecik ANAFEN Dershanesi Müdürü Fırat Mercan, “Öğrencilerimizden Özel Sevgi Çiçeği Ortaokulu öğrencisi Hikmet Emre Can 487,513 puan alarak Bilecik Merkez 1’incisi olmuştur, aynı okuldan Ramazan Öz 2’nci, Meryem Hanne Karaaslan 3’üncü ve Safiye Nursu Sert 4’üncü olmuştur. ANAFEN Dershanesi olarak Bilecik merkezde ilk 4 dereceyi çıkarmanın gururunu yaşıyoruz.

Ayrıca Bilecik genelinde 13 öğrencinin 7’si şubemizden çıkmıştır. Yine Bilecik Merkez’deki 10 öğrencinin 8’i bizim şubemizden çıkmıştır. Yine 450-500 puan aralığında 22 öğrencimiz bulunuyor. Bunların hepsi Fen Lisesi kazanabilecek. Bunun yanında 400-500 puan arasında da 92 öğrencimiz bulunmaktadır.”

Tercihlerin önemine değinen Mercan, “Tercihler 15-21 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Bu sene puanlama sistemi değiştiğinden dolayı okul puanı ekleniyor. Tercihlerin kesinlikle uzman kişiler tarafından yapılması gerekiyor. Biz Bilecik ANAFEN Dershanesi Rehberlik Servisi olarak Bilecik’te liseye gitmek için tercih yapacak tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak yardımcı olacağız.” dedi.

Mercan sözlerine “Bu başarıda emeği olan milli eğitim camiasını dershane öğretmenlerimizi özelikle velilerimizi kutluyoruz.” diyerek son verdi. ZEYNEP KILBAHRİ

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x