• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Anasınıfı öğrencilerinin yılsonu gösterisi

Anasınıfı öğrencilerinin yılsonu gösterisi

 

Öğrenciler hazırladıkları yılsonu gösterisini gelen davetlilere düzenledikleri programla sundu. 6 Yaş Grubu Anasınıfı öğrencilerinin sunduğu yılsonu gösterisi davetlilerin takdirini topladı.

            Davetlilere ilk olarak “Sınıf Korosu” performansını sergiledi. Ardından tüm sınıfın yer aldığı “İngilizce Gösterisi” gerçekleştirildi. Minikler annelerine teşekkür için hazırladıkları cümleleri İngilizce olarak ifade etti. Öğrenciler, ayrıca İngilizce ve Türkçe söylenen şarkılar ile salondakilere müzik ziyafeti verdiler.

            Beden Eğitimi öğretmenleri ile hazırlanan “Beden Eğitimi” gösterileri de minikler tarafından ustalıkla sahnelendi. Civciv rondu izleyicileri güldürürken düşündürdü, insanların çalışanlarına davranış şekillerini seyircilere göstererek insana saygıyı ve demokratik davranmanın önemini düşünme fırsatı verdi.

            Öğrencilere, Değerler Eğitimi kapsamında tüm dünyada kardeşlik, hoşgörü ve barış değerleri kazandırma kapsamında hazırlanan “Dünya Çocukları” rondu ilgiyle izlendi. Dünya çocukları barış konusunda hem fikirdiler. 7 ülkeden gelmiş olan dünya çocuklarını canlandıran öğrencilerin vermiş oldukları dostluk, barış ve kardeşlik üzerine verilen mesajlar izleyenleri duygulandırdı.

            Türkiye’nin değişik yörelerine ait halk oyunları gösterisiyle devam eden etkinliğin ardından “Tutumsuz Çocuk” rondu sahnelendi. Tarihimizden Türk Büyüklerinin yer aldığı “Türk Büyükleri” canlandırması ile öğrenciler davetlilerin tarihe yolculuk etmelerini ve tarihi değerlerimizi tekrar hatırlamalarına neden oldu.

            Program içerisinde öğrencilerin İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını toplu bir şekilde ve ezbere okumaları veli ve izleyicileri duygulandırdı. Öğrenciler ayakta alkışlandı.

            Öğrenciler program sonrasında annelerine fotoğraf albümü hediye etti. Okul Müdürü Muzaffer Bozkurt’un teşekkür konuşmasının ardından program sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam