• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Anneler Günü Programı Düzenlendi

Anneler Günü Programı Düzenlendi

Okul Müdürü Meryem Avcu, Kız Teknik ve Meslek Lisesi konferans salonunda düzenlenen etkinlikte, kadına bahşedilen en önemli meziyetlerin başında anneliğin geldiğini belirterek, anne olabilmenin güzel bir duygu olduğunu söyledi.

Annelerin, ailenin temel direği ve toplumun geleceği olduğunu ifade eden Avcu, şöyle konuştu:
''Sağlam bir toplum ancak temelleri sağlam atılmış aile yapısı ile mümkündür. Ana dilimizin ilk öğreticileri onlardır, onlar hayatı bize tanıtırlar. Bu anlamda annelerimiz ilk ve ebedi öğretmenlerimizdir. Bizim onlardan öğreneceklerimiz bir hayat boyu devam eder. Hayatımıza ait güzelliklerin başında annelerimizin bize öğrettikleri ve bizim için yaptıkları gelir. "
Konuşmanın ardından ''Kahraman Türk kadınları'' konulu slayt gösterisi ve ''Anneme Kalp'' adlı oyun ile okul korosunun seslendirdiği ''Annem'' adlı türkülerle sona erdi. Programda, öğrenciler kendi yaptıkları gülleri dağıtırken, bazı anneler ve öğrenciler gözyaşlarını tutamadı.
Etkinliğe, Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, Milli Eğitim Bakanlığı Denetçisi Murat Üstün, Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, Müdür Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, okul müdürleri ve anneler ile öğrenciler katıldı.AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam