• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ASENALAR MİTHAT KÖRLERLE COŞTU

ASENALAR MİTHAT KÖRLERLE COŞTU

Tanınmış sanatçı Mithat Körler’in Atatürk Ormanı Kentpark tesislerinde verdiği konserde kadınlar doyasıya eğlendi.

 

Filoğlu: “Dünyada milyonlarca ana bugün çocukları tarafında n sevgi ve saygı ile anılır”

 

Konser öncesi bir konuşma yapan MHP Bilecik Kadın Kolları Başkanı Arzu Gülmüş Filoğlu, Anneler gününün 10 Mayıs’ta kutlandığı ve o gün yapılacak bu etkinliğinin seçim çalışmalarından dolayı bu tarihe alındığını belirtti. Gülmüş Filoğlu, “Anneler günü evrensel bir gündür. Dünyada milyonlarca ana bugün çocukları tarafında n sevgi ve saygı ile anılır. MHP Kadın Kollar Başkanı olarak annelerimize ve kadınlarımıza anneler günü programı düzenledik. Seçim çalışmalarımız yoğun olduğu için bu tür şenliklerimiz üst üste geldiği için Annelerimizi unutmayıp, bu arada öne alarak onları eğlendirmek istedik” ifadelerini kullandı.

 

Şensoy: “Sizlerle birlikte ben bu başarıyı elde edeceğimizi umuyoruz”

 

MHP Bilecik Milletvekili 2. sıra adayı Hüseyin Şensoy yaptığı konuşmasında 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin ülke için çok önemli olduğunu vurgulayarak, “En iyi şekilde seçimlere hazırlanıyoruz. En iyi şekilde de çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.  Bu seçim gerçekten ülke rejimini değiştirmek isteyenlere karşı bizim cevap verebileceğimiz Anayasayı değiştirmek isteyen ve Türklük kelimesini dahi oradan çıkarmak isteyen ve bundan rahatsız olanlara karşı verebileceğimiz en önemli bir mücadeledir. Sizler burada hepiniz en iyi şekilde temsil edebilmek, partimizi 1’inci parti çıkarabilmek konusunda da o azim ve kararlılığı hepinizin göstermesi gerekiyor. Ve bu çalışmalar ortasında da sizlerle bu birlikte ben bu başarıyı elde edeceğimizi umuyoruz” dedi.

 

Şeker: “7 Haziran’da bu memleketin kaderini hep beraber değiştireceğiz”

 

Son olarak konuşan MHP Bilecik 1. sıra Milletvekili Bahattin Şeker, güzel bir hava ile güzel bir gün olduğunu söyleyerek, “Her şey güzel bizler de bu güzel günde çalışıyoruz. Sizlere moral vermek hem de beraber bulunmak için gezmelerimize ara verip yanınıza geldim. İnşallah 7 Haziran’da bu memleketin kaderini hep beraber değiştireceğiz. 7 Haziran seçimleri çok önemli bir seçim. 13 senedir bu memleketi idare eden AK Parti artık Türkiye Cumhuriyeti’nin rejimini değiştirerek sistemi bozmak istiyor. Bizim Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin arkasında hepiniz bilirsiniz egemenlik kayıtsız şartsız milletindir yazar. Ama bunlar Başkanlık sistemiyle beraber Türkiye’de artık bu seçimde bir zümrenin veya bir kişinin emri altına girmek istiyor. Başkanlık sistemi getirilmek isteniyor. Başkanlık sistemi Türkiye’yi bölünmeye götürür. Eyalet sistemine götürür, Doğu- Güney Doğu- Batı gibi birçok bölünmeler meydana gelir. Dur diyeceğimiz yer bu sandıktır. Bu seçimde aklınız, vicdanınız, imanınız Türkiye’nin geleceği için, güzel evlatlarımız, torunlarımız için hepimiz için doğru bir karar vermenin zamanı. Anneler günü bana göre çok önemli bir gün. Bizler de çocuktuk, büyüdük, baba olduk, dede olduk ama hepimiz gelecek için uğraşıyoruz. Evlatlarımız için uğraşıyoruz. Anneler günü deyip geçebilirsiniz ama çok önemli bir gündür” ifadelerini kullandı.

 

Körler: “Bu etkinlikte bulunmaktan son derece mutluyum”

 

Konser veren Mithat Körler ise, Milliyetçi Hareket Partisi’nin düzenlediği ve hazırladığı “Anneler Günü” etkinliğine sanatçı olarak katılmaktan son derece mutlu olduğunu kaydetti. Körler, “Buradan özellikle ben Annelerimizin Anneler gününü kutlamak isterim. her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler günü seçim çalışmalarının yoğunluğu nedeniyle bu haftaya denk getirilmiş ve bu hafta bu etkinlik gerçekleştiriliyor. En güzel şarkılarımı seslendireceğim. Ve özellikle 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde ülkemiz için, memleketimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah ülkemiz için iyi olur. Ben Türk insanının her zaman sağ duyulu olduğunu bilincinde olan bir sanatçıyım. İnşallah Türk seçmeni gerekli oyunu vererek iradesini sandıkta gösterecek” dedi.

 

Konuşmaların ardından şarkıcı Mithat Körler, MHP’li kadınlara birbirinden güzel şarkılarını söyleyerek coşturdu. CANER ALKAN

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam