Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
“Aşk’a 103 Adım” Oyunu Sahnelendi
Sosyal Medyada Paylaş
18 Kasım 2013
admin

“Aşk’a 103 Adım” Oyunu Sahnelendi

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki oyunu AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı ile vatandaşlar izledi.

Neil Simon'un yazdığı ve Nedim Saban'ın yönettiği, 6'ncısı düzenlenen Bilecik Tiyatro Festivali'nin onur ödülünü alan Suna Keskin, Özge Özberk, Bülent Seyran, Umran Ertok ve Koray Kurt'un de rol aldığı oyunda, yeni evli bir çiftin, çatı katındaki evlerinde daha ilk haftadan zedelenen evliliğe, iyi niyetiyle sürekli boy gösteren bir kayınvalide, soğuk kış gününe rağmen çatıdan sızan rüzgar ve kendi evine giremediği için aşkın ortasından geçen bir komşu, ekonomik sıkıntılar ve kültürel çatışmalarla içinden çıkılmaz hale gelen ilişki komik bir dille anlatıldı.

Poyraz, oyun sonunda yaptığı konuşmada, başarılı oyun sergiledikleri için sanatçılara teşekkür ederek, "İzleyicilerin önemli bir kısmının gençlerden oluşması ayrı bir mutluluk verici. Özellikle bu dönemde gençlere tiyatroyu sevdirme anlamında emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.

Poyraz ve Yağcı, oyunculara plaket verdi. AA

 

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım