ASKF BASIN İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

ASKF BASIN İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

“Edebali Stadı 29 Ekim’de hizmete açılıyor”

2019-2020 Amatör Spor Futbol 1’inci Ligi açılırken ASKF yönetimi Gazeteciler ile bir araya gelerek ilimizdeki spor müsabakaları hakkında fikir alışverişi yapıldı.

ASKF(Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) Başkanı Nusret Tosun, “2019-2020 Amatör Spor Futbol 1’inci Ligini başlatmış bulunmaktayız. Futbol İl Temsilcimizin büyük gayretleri, Federasyon Yönetimimizin büyük gayretleriyle her yılı olduğu gibi amacımız Bilecik’te amatör sporu en üst seviyeye getirmektir. Sizlerin de destekleriyle, gerek Sayın Valimizin, Belediye Başkanlarımızın, Kaymakamlarımızın, Daire Müdürlerimizin, taraftarımızın destekleriyle inşallah 2109-2020 Futbol sezonunu hep beraber başarılı bir şekilde bitiririz.” ifadelerine yer verdi.

Edebali Stadı 29 Ekim’e yetişecek

Başkan Tosun,Edebali Stadı hakkında da değerlendirmelerde bulunurken, “Bilecik Edebali Stadı ile Bozüyük İlçe Stadının yapılmasını katıldığımız her toplantıda siyasilerimize söylüyoruz. Yıllardır bu statlarda hiçbir çalışma yapılmıyor maalesef. Defalarca da söyledik. “Olayı sadece futbol müsabakası olaraktan düşünmeyin” dedik siyasilere. Ulusal bayramlarda kutlama yapacak yerimiz yok. Neden bizim vatandaşımız gelsin bayramları rahat bir şekilde statlarda kutlamasın. Şu anda Edebali Stadında çalışmalar devam ediyor.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na inşallah yetişecek.” Dedi.

Toplantıya, ASKF Başkanı Nusret Tosun, ASKF Başkan Vekili Murat Hızlı, Futbol İl Temsilcisi Engin Toku, yönetim kurulu üyeleri, hakem temsilcileri katılım sağladı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam